When Breath Becomes Air / Paul Kalanithi 38,45 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
Kategorie

When Breath Becomes Air (miękka)

lit. obcojęzyczna

  • Wydawnictwo Vintage Books
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 288
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

When Breath Becomes Air - opis produktu:

For readers of Atul Gawandes Being Mortal and Henry Marshs Do No Harm, an unforgettably powerful and heart-breaking book about how to live.

THE NEW YORK TIMES NUMBER ONE BESTSELLER

THE SUNDAY TIMES BESTSELLER

At the age of thirty-six, on the verge of completing a decades training as a neurosurgeon, Paul Kalanithi was diagnosed with inoperable lung cancer. One day he was a doctor treating the dying, the next he was a patient struggling to live.

When Breath Becomes Air chronicles Kalanithis transformation from a medical student asking what makes a virtuous and meaningful life into a neurosurgeon working in the core of human identity - the brain - and finally into a patient and a new father.

What makes life worth living in the face of death? What do you do when when life is catastrophically interrupted? What does it mean to have a child as your own life fades away?

Paul Kalanithi died while working on this profoundly moving book, yet his words live on as a guide to us all. When Breath Becomes Air is a life-affirming reflection on facing our mortality and on the relationship between doctor and patient, from a gifted writer who became both.
S
Szczegóły

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

The Green Mile

Stephen King

31,30 zł 34.78
Optimism Over Despair

Noam Chomsky

28,43 zł
The Matilda Effect

Ellie Irving

30,43 zł
Star Wars Phasma

Delilah S. Dawson

41,00 zł
Laugh out loud

James Patterson

30,73 zł

Zobacz również

  • -15%
The Collected Short Stories

Jean Rhys

41,56 zł 48.89
  • -15%
All About Peter

Beatrix Potter

32,05 zł 37.71
  • -15%
Christine

Stephen King

37,75 zł 44.40
  • -48%
Wuthering Heights

Emily Brontë

5,99 zł 11.52
  • -90%
Tintinalli`s Emergency Medicine 7e

G Meckler

87,32 zł 873.18
  • RRecenzje
  • Lit. obcojęzyczna
  • When Breath Becomes Air
4/5 ( 2 oceny )
    5
    1
    4
    0
    3
    1
    2
    0
    1
    0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 68.71 zł
    65.97 zł

    Dziennik `The Irish Times` nazwał The Murder Capital najlepszą nową rockową kapelą z Irlandii, z kolei magazyn `NME` zamieścił ich na liście `100 kluczowych nowych artystów 20019 roku. `When I Have Fears` to debiutancki album grupy, który wyprodukował Flood (PJ Harvey, New Order, Foals). Z płyty...

  • 66.69 zł
    64.69 zł

    Ciężkie rockowe brzmienie jakie niesie ze sobą zespół Gladenfold, to metal w czystej postaci który przenika nas do szpiku kości. Swoje umiejętności artyści z zespołu prezentują na dziesięciu utworach, które zawiera krążek zatytułowany "When Gods Descend". Muzycy wysadzają nas eksplozją...

  • 130.71 zł
    125.48 zł

    `When I Get Home` to czwarty studyjny album Solange, nagrodzonej Grammy wokalistki oraz autorki piosenek. Płyta poświęcona jest eksplorowaniu jej źródeł i pochodzenia. Artystka, która powróciła nagrywając ten album do rodzinnego Houston, zadaje pytania, co w toku naszego rozwoju zostawiamy za sobą,...

  • 44.90 zł
    38.17 zł

    Podczas całej swojej kariery Keyon miał szczęście i ucho do współpracowników i towarzyszy w muzyce. Od Gregoryego Portera i Roberta Glaspera, z którymi zdobywał Grammy, przez Maxwella, Beyonce, po Commona, Jay a Z, Big K.R.I.T-a czy Pharoahea Moncha - plejadAa artystów, z którymi się spotkał na...

  • Romantyczna płyta najsłynniejszego trębacza świata, uznanego ostatnio przez magazyn People za jednego z 50 Najpiękniejszych Ludzi Świata. Na płycie Chrisowi Botti'emu towarzyszą mu tak znamienici goście jak Paula Cole ("What'll I Do" & "How Love Should Be") i Sting ("La...