SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kobiece

Jest coś, z czym do twarzy jest każdej kobiecie. I nie mówimy to o uśmiechu, a czymś znacznie lepszym! O czymś, co ten uśmiech wywołuje, czyli z naprawdę dobrej książce! Tak się składa, że już od dobrych kilku lat na Polskim rynku wydawniczym istnieje miejsce, w którym najznakomitsze pozycje książkowe wydaje się z prędkością światła, ani razu nie zawodząc przy tym czytelniczek i czytelników. Mowa oczywiście o Wydawnictwie Kobiecym. Pod czujnym okiem redaktorek z Wydawnictwa Kobiecego wydano już sporo ponad 400 publikacji, najczęściej z gatunku literatury obyczajowej i non-fiction, a także bibliografii, reportaży czy uwielbianych poradników. Sprawdź ofertę książek Wydawnictwa Kobiecego na Gandalf.com.pl i ciesz się świetnymi książkami, które pokochały miliony kobiet!

Słów kilka o Wydawnictwie Kobiecym


Wszystko zaczęło się w roku 2008. To wtedy powstało wydawnictwo, które postanowiło za swoją grupę docelową obrać rozkochane w literaturze kobiety. Wydawnictwo Kobiece z początku skupiało się wyłącznie na literaturze kobiecej, dając czytelniczkom najlepsze pozycje literatury obyczajowej, elektryzujących romansów oraz poradników, wspomagających rozwój osobisty.  Z czasem jednak, dzięki ogromowi zdobytego doświadczenia postanowiono rozszerzyć wydawnictwa. Tak oto Wydawnictwo Kobiece zaczęło stopniowo otwierać się także na autorów innych inspirujących książek, kierowanych do szerszego grona odbiorców. Pod szyldem Wydawnictwa Kobiecego od lat ukazują się książki, które podbijają polskie listy bestsellerów. Wydawnictwo Kobiece sprawia, że na naszym rynku wydawniczym pojawiają się znakomite pozycje autorstwa zarówno polskich, jak i zagranicznych pisarzy. Co sprawia, że selekcja książek dopuszczanych do wydania jest tak skuteczna, a te, które dostają się w ręce czytelników, z marszu stają się jednymi z najpopularniejszych w kraju? Odpowiedź jest zadziwiająco prosta!  Wydawnictwo Kobiece dopuszcza do rozpowszechnienia tylko te książki, które wywierają na wydawczyniach duże wrażenie, sprawiające, że sami chciałyby przeczytać je jeszcze raz lub obdarować nimi najbliższych. Dlatego możecie być pewni, że książki z Wydawnictwa Kobiecego to najlepsze z najlepszych!

Oferta Wydawnictwa Kobiecego


Z pewnością zauważyliście, że książki Wydawnictwa Kobiecego to nie tylko literatura obyczajowa i romans. Wydawnictwo wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich swoich czytelniczek, a jak wiadomo, każda jest inna! Dawno dawno temu odeszliśmy już od czasów, w których jedynym, co mogło poruszyć kobietę, były wzniosłe słowa na stronach harlequinów. Oprócz elektryzujących wątków miłosnych, wychodzących spod pióra chociażby Alicji Sinickiej czy znakomitej Elisabet Benavent, Wydawnictwo Kobiece oferuje czytelniczkom również mrożące krew w żyłach historie kryminalne i sensacyjne, pomocne poradniki, a nawet literaturę młodzieżową. Wydawnictwo Kobiece to książki wydawane przez kobiety dla kobiet. Wydawczynie doskonale wiedzą więc, czego potrzebuje współczesna czytelniczka, aby zapamiętać książkę na długo.

Mova i Young – marki Wydawnictwa Kobiecego


Odpowiadając na potrzeby czytelniczek i czytelników Wydawnictwo Kobiece stworzyło dwie marki – Mova i Young. Mova jest marką wydawniczą, która powstała, aby wydawać książki polskich reportażystów, literatury faktu  podejmującej tematy bliskie każdemu człowiekowi i odważnej, odsłaniającej nie raz szokujące kulisy znanej nam rzeczywistości. Za pośrednictwem marki Mova Wydawnictwa Kobiecego, wydawane są również trzymające w napięciu kryminały oraz współczesna literatura piękna. Druga marka Wydawnictwa Kobiecego – Young powstała wskutek otwarcia się na młodych książkomaniaków. W momencie jej powstania Wydawnictwo Kobiece zaczęło oddawać w ręce młodych czytelników książki dla dzieci i młodzieży. W ofercie Wydawnictwa Kobiecego każdy znajdzie coś dla siebie. Wydawnictwo wciąż poszerza swoje horyzonty i przyjmuje pod swoje skrzydła nowych autorów, którzy z pewnością nie raz Was zaskoczą. Przekonajcie się sami! 
... ...
Zobacz więcej produktów