SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Seria książek Wielkie Litery dla osób starszych i słabowidzących

Seria książek Wielkie Litery została opracowana specjalnie z myślą o osobach, którym problemy ze wzrokiem uniemożliwiają czerpanie radości z lektury. Dzięki dużej czcionce mają szansę czytać swoje ulubione publikacje bez konieczności wytężania i jeszcze większego niszczenia swojego wzroku. Stanowią doskonały pomysł na prezent dla osób starszych, ale także młodszych, które zmagają się z trudnościami z widzeniem. Seria książek Wielkie Litery obejmuje rozmaite tytuły przynależące do różnych gatunków. Są to zarówno powieści zaliczane do literatury pięknej, obyczajowe oraz romanse, jak i sensacyjne, thrillery czy kryminały. W serii książek Wielkie Litery niewątpliwie każdy książkoholik znajdzie coś dla siebie!

Cykl książek Wielkie Litery dla miłośników sensacji

Cykl książek Wielkie Litery oferuje coś fanom trzymających w napięciu thrillerów. Jest to, na przykład, thriller psychologiczny autorstwa Sebastiana Fitza pod tytułem Noc Ósma. Został wydany w miękkiej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo Amber. Na okładce znajduje się cyfra osiem napisana czerwonym kolorem, umieszczona na biało-szarym tle. Cykl książek Wielkie Litery w tej powieści przedstawia nietypowy eksperyment psychologiczny. Polega on na udziale w loterii odbywającej się drogą internetową, w której wszyscy mogą zgłosić kogoś, kogo nienawidzą. Ósmego dnia ósmego miesiąca roku o godzinie ósmej wieczór wylosowany zostanie człowiek, którego nie dotyczą reguły prawa. Za zabicie go każdy ma szansę na wyjątkową nagrodę w postaci dziesięciu milionów euro.

Książki Wielkie Litery dla osób, które cenią literaturę piękną

Książki Wielkie Litery to również propozycje dla osób, które lubią powieści obyczajowe rozbudowane o wiele różnych wątków. Jest to, między innymi, powieść autorstwa Renaty Kosin zatytułowana Nić Arachny. Została wydana w miękkiej oprawie przez wydawnictwo Filia. Na okładce znajdują się żółte kwiaty. Jest to opowieść z sagi rodu Śmiałowskich. Czytelnicy znajdą w niej wiele rozmaitych wątków. Zachwyca przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle uniwersalna i każdy ma szansę odnaleźć na jej kartach kawałek samego siebie. Książki Wielkie Litery tą publikacją przedstawiają historię osób, które, stale wspominając przeszłość, są w stanie żyć teraźniejszością. Akcja dzieje się w Przytulisku - niewielkiej wsi na Podlasiu, gdzie u dziadków swoje wakacje spędza Michalina. Pewnego dnia odkrywa dziennik opisujący dzieje rodu Śmiałowskich.

Seria Wielkie Litery dla wszystkich, którzy w książkach poszukują wątków romantycznych

Paleta marzeń autorstwa Małgorzaty Falkowskiej to kolejna powieść z serii Wielkie Litery. Została wydana w miękkiej oprawie przez wydawnictwo Lira Publishing. Na okładce znajduje się ubrana w łososiową sukienkę dziewczyna leżąca na trawie. Historia ta opowiada o Magdzie - młodej kobiecie, która czuje się uwięziona w rodzinnym domu. Jedyną jej pociechą jest córka - Pola. Gdy widzi w czasopiśmie jej portret, pozywa autora ów dzieła za wykorzystanie wizerunku dziewczynki. Tak rozpoczyna się batalia sądowa z Alkiem. Jak się zakończy? Czy ma szansę rozwinąć się z tego interesująca znajomość? Dowiesz się tego, czytając tę książkę z serii Wielkie Litery!


... ...
Zobacz więcej produktów