SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Seria Kicia Kocia autorstwa Anity Głowińskiej

Seria Kicia Kocia to książeczki przeznaczone dla dzieci, napisane przez Anitę Głowińską i wydane przez wydawnictwo Media Rodzina. Opowiada o przygodach małej kotki oraz jej przyjaciół. Obejmuje bardzo dużo tytułów, dzięki którym maluchy mogą się uczyć i bawić jednocześnie. Seria Kicia Kocia to kwadratowe książeczki, kartonowe historyjki o Nunusiu, zeszyty do bazgrania i kolorowania, książki z okienkami, a także książeczki do nauki języka angielskiego oraz maskotki przedstawiające główną postać.

Kicia Kocia – o czym jest?

Kicia Kocia w odważny sposób odkrywa otaczający ją świat. Jej towarzyszami są rodzice oraz dziadkowie, a także przyjaciele: Adelka, Pacek i Julianek. Przeżywając wiele ciekawych przygód, Kicia Kocia uczy się funkcjonowania w codziennym życiu: gra na instrumentach, gotuje, a także bawi się na placu zabaw oraz pływa w basenie. Historyjki te przedstawiają zatem sytuacje, które występują w świecie najmłodszych, takie jak wizyta u lekarza czy spacer podczas złej pogody. Ma to na celu oswojenie dzieci z trudnymi chwilami i pokazanie im, że skoro sprytna Kicia Kocia dała radę sobie z nimi poradzić, one również będą to potrafiły.

Seria książek Kicia Kocia, którą chętnie wybierają rodzice i opiekunowie

Seria książek Kicia Kocia jest chętnie wybierana przez rodziców, opiekunów i bliskich najmłodszych czytelników. Stanowi bestseller na polskim rynku książeczek dla dzieci. Dzięki nim maluchy mają szansę rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Przeznaczone są na różne okazje, podczas których opiekunowie mogą przedstawiać dzieciom przygody Kici Koci i w ten sposób urozmaicać wspólnie spędzany czas. Seria książek Kicia Kocia to wyjątkowe publikacje, które podbijają serca najmłodszych!

Kicia Kocia – książki przyjazne maluchom

Kicia Kocia książki są dostosowane do wieku swoich odbiorców. Nie brakuje w nich pięknych, bogatych ilustracji, dzięki czemu są o wiele przyjemniejsze w odbiorze, zachęcając dzieci do częstego sięgania po nie. Ciekawe rozwiązanie stanowią zeszyty do bazgrania i kolorowania, dzięki którym maluchy mogą nie tylko śledzić losy Kici Koci, ale także je współtworzyć, dopisując lub dorysowując coś od siebie. Kicia Kocia książki stanowią nie lada atrakcję dla dzieci, które uwielbiają odkrywać otaczający je świat.

Książki Kicia Kocia przeznaczone do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat

Książki Kicia Kocia mogą być przeznaczone do nauki języka angielskiego już niemalże od urodzenia. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie małe dzieci mają najbardziej chłonne umysły. Dzięki przedstawieniu przygód rezolutnej kotki w obcym języku mają szansę nauczyć się go o wiele skuteczniej, niż gdyby nie obcowały z nim w tak młodym wieku. Książki Kicia Kocia to zatem pozycje obowiązkowe dla każdego małego czytelnika! A jeśli szukasz także innych książeczek dla dzieci, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów