SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dary anioła – książki

Mamy tu klasyczne podejście do gatunku, mamy przygody i miłość, mroczną, ale jednak piękną, bo w trudnych warunkach uczucie potrafi zapłonąć najpiękniej. Dary Anioła Cassandry Claire zapewnią niesamowitą rozrywkę, wspaniałą przygodę i barwny świat, stanowiący wspaniałą ucieczkę od szarej rzeczywistości. Przez Dary Anioła – wszystkie części bdziemy śledzić, jak zmienia się główna bohaterka, czy uda jej się zachować to, kim naprawdę jest? Czy przygody wśród mrocznych sił nie odcisną na niej zbyt głębokiego piętna? Przekonaj się. Gdy zanurzysz się na chwilę w świat serii Darów Anioła, błyskawicznie zechcesz przeczytać całość, dlatego najlepiej kupić Dary Anioła – pakiet.

Dary Anioła – po kolei

Jeśli zamierzasz przeczytać Dary Anioła po kolei, należałoby zacząć od wspomnianego już Miasta Kości. Zdecydowanie ciekawym aspektem tej książki jest osadzenie jej w realiach Nowego Yorku,  który zresztą jest bardzo dobrze znany autorce, ponieważ mieszkała tam przez bardzo długi czas. Jest to interesujące rozwiązanie, jako że współczesna amerykańska metropolia nie jest lokacją, jaka pierwsza przychodzi na myśl, jeśli mowa o zmaganiach aniołów i demonów o dusze niewinnych ludzi. Z drugiej strony splendor, jaki bije z tego miejsca, sprawia, że czytanie o nim jest zawsze kuszące. Książka Miasto Kości ta otwiera serię, w której śledzimy przygody Klary Frey, zwykłej piętnastolatki, wciągniętej w zmagania sił, których nie rozumie. W trakcie swoich przeżyć odkryje, że nie jest wcale zwykłą dziewczyną. A co dalej? Sprawdź, jak czytać Dary Anioła po kolei: druga część przygód Clary Fray nosi tytuł Miasto popiołówtrzecia to Miasto szkła, czwartaMiasto upałych aniołów, piąta – Miasto zagubionych dusz, a szósta i póki co ostatnia – Miasto niebiańskiego ognia

O autorce – Cassandra Clare Dary Anioła

Cassandra Claire (prawdziwe imię Judith A. Rumelt) to amerykańska pisarka urodzona w 1973 roku. Związana jest z gatunkiem young adult. Przez wiele lat pracowała w czasopismach i tabloidach. Pseudonim Cassandra Claire pochodzi z czasów, gdy pisała fanfiki opierające się na serii o Harrym Potterze. Prawdziwym przełomem okazało się jednak Miasto kości, książka ta zapoczątkowała fascynującą serię Dary Anioła, która przyniosła autorce wielką rozpoznawalność. Wszystkie części Darów Anioła znaleźć możesz w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii książki Dary Anioła.

Cassandra Claire, porywająca pisarka, którą pokochali czytelnicy na całym świecie. Dzięki ofercie Gandalf.com.pl możesz zapoznać się z wszystkimi częściami Darów Anioła, znajdziesz je w kategorii Dary Anioła – książki z oferty Gandalf.com.pl.


... ...