SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Assassin’s Creed książki – seria książek science-fiction

Assassin’s Creed to znana na całym świecie seria gier na komputery, konsole i urządzenia mobilne. Za produkcję i dystrybucję cyklu odpowiada francuski producent gier – Ubisoft. Wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy swoją premierę miała pierwsza gra z cyklu, zatytułowana – niespodzianka – Assassin’s Creed. Przygodowa gra akcyjno – skradankowa szybko zyskała szerokie uznanie wśród graczy na całym świecie i doczekała się wielu kontynuacji, prequeli i rozszerzeń. Historia konfliktu bractwa asasynów z zakonem templariuszy rozwinęła się w popularną i rozpoznawalną markę. Obecnie sama główna seria liczy dwanaście tytułów – do tego należy dodać pozycje przeznaczone na urządzenia mobilne, komiksy, filmy oraz – a jakże – książki. Assassin’s Creed seria książek opowiada historie nieprzedstawione na ekranie monitora, albo adaptuje fabuły gier do wersji papierowej. Liczne pozycje z Assassin’s Creed książki seria dostępne są na Gandalf.com.pl.

Assassin’s Creed książki – kolejność wydarzeń 

Fabuła Assassin’s Creed seria książek opiera się na odwiecznym konflikcie bractwa asasynów z zakonem templariuszy. Historia jest zazwyczaj przedstawiana na dwóch płaszczyznach – czasach współczesnych oraz przeszłości, która z reguły pozostaje głównym wątkiem. Przeszłość jest oglądana oczami przodka osoby znajdującej się w Animusie – urządzeniu, które umożliwia odtwarzanie wspomnień zakodowanych w DNA potomka osoby żyjącej ówcześnie. Skomplikowane? Może odrobinę. Assassin’s Creed książki to historie science-fiction – nic więc dziwnego, że pojawia się w nich futurystyczna technologia. Nie warto jednak niepotrzebnie się obawiać, ponieważ wszystko jest zawsze wyjaśnione w sposób niepozostawiający wątpliwości – z pewnością nie poczujecie się znużeni lekturą!

Assassin’s Creed książki – kolejność czytania

Assassin’s Creed seria to cykl złożony z kilkunastu powieści. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Liczne starcia i intrygi, zręcznie wplecione w historię odwiecznego konfliktu, skutecznie zwiększają stawkę fabuły. Assassin’s Creed książki zabierają nas w podróż do starożytnej Grecji, starożytnego Egiptu, XII-wiecznej Ziemi Świętej, Rzymu z czasów Borgiów czy nawet na drakkary wikingów. Większość pozycji napisana została przez uznanych autorów. Spośród nich z pewnością należy zwrócić uwagę na te opatrzone nazwiskiem Christie Golden – doskonale znana fanom World of Warcraft i Star Wars pisarka ma swój wkład także w markę Assassin’s Creed. Jak zwykle nie zawodzi!

Assassin’s Creed książki – seria dostępna na Gandalf.com.pl

Fanom serii gier produkcji Ubisoft, a także zwykłym czytelnikom, szukającym dobrej rozrywki, polecamy przeczytanie wszystkich pozycji z serii Assassin’s Creed książki po kolei – chronologicznie lub w dowolnie wybranej kolejności. Intrygi, starcia, odwieczny konflikt – są to elementy, dzięki którym Assassin’s Creed książki, dostępne na Gandalf.com.pl, przypadną do gustu każdemu czytelnikowi. Dobra zabawa i mile spędzony czas gwarantowane!


... ...