SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

sanah - biografia

Sanah to pseudonim artystyczny Zuzanny Jurczak. To polska artystka młodego pokolenia. Oprócz śpiewania i występowania na scenie komponuje własną muzykę. Potrafi również grać na skrzypcach oraz instrumentach klawiszowych i ukulele. Urodziła się 02 września 1997 roku w Warszawie. Na rynku muzycznym pojawiła się w 2014 roku i błyskawicznie zaskarbiła sobie rzesze wiernych fanów. Jaka jest muzyka Sanah? Płyty wokalistki można skategoryzować jako niezależny pop oraz poezję śpiewaną. Za oryginalne kompozycje, sposób bycia i szczerość na scenie i poza nią, młodą artystkę pokochały całe pokolenia słuchaczy.

Muzyka Sanah – płyty CD


Muzyka Sanah jest dojrzała i nietuzinkowa. Artystka z pewnością wypełniła pewną niszę, jaka powstała na polskiej scenie muzyki rozrywkowej. Czemu zawdzięcza ona swój sukces? Niewątpliwie uporowi i wieloletniej, ciężkiej pracy, ale także niepodważalnemu urokowi osobistemu. Sanah rozpoczęła swoją edukację muzyczną już w wieku czterech lat. Jej pierwszym instrumentem były skrzypce. Naukę w szkole muzycznej zaczęła raptem dwa lata później. W piątej klasie szkoły podstawowej piosenkarka zaczęła dodatkowo uczyć się gry na fortepianie. Sanah jest absolwentką Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych w Warszawie oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Warszawie. Studia w klasie skrzypiec oraz z zakresu instrumentalistyki młoda artystka ukończyła na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Na muzykę Sanah składają się trzy płyty studyjne i są to kolejno: Królowa dram, Irenka, Uczta. Tysiące, a nawet setki tysięcy fanów pokochały muzykę Sanah. Płyty CD artystki rozchodziły się tak licznie, że dwie pierwsze jej płyty bardzo szybko uzyskały status diamentowych!

Urocza Sanah – muzyka i genialne koncerty


Pseudonim piosenkarki pochodzi o skróconej angielskiej wersji jej imienia, czyli Susannah. A jaka jest sama Sanah? Muzyka to jedno, ale jej dopracowane z najmniejszymi szczegółami występy na żywo, niesamowite, niesztampowe stroje i makijaże to osobny temat. Niewątpliwie jednak młoda artystka zasługuje na miano prawdziwej artystki. Uzdolniona muzycznie i wykształcona kierunkowo sama tworzy własne kompozycje, gra na instrumentach i naprawdę pięknie śpiewa. Poza sceną oceniana jest jako ciepła, szczera i urocza. Nic dziwnego, że odniosła tak ogromny sukces!

Sanah – płyty i koncerty


Piosenkarka nie ukrywa, że występowanie z muzyką na żywo jest dla niej bardzo ważnym elementem pracy artystycznej. Widać to zresztą doskonale po jej dopracowanych i zjawiskowych show scenicznych. Artystka ma za sobą również liczne współprace artystyczne. Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Dawid Podsiadło, Artur Rojek to tylko niektórzy z twórców muzycznych, z którymi współpracowała Sanah. Płyty studyjne piosenkarka wydała trzy, natomiast oprócz nich ma na swoim koncie jeszcze trzy minialbumy, czyli Ja na imię niewidzialna mam, Bujda oraz Invisible EP. Tak bogata dyskografia, jak na tak młodą wokalistkę i kompozytorkę robi spore wrażenie!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 15 książek, których autorem jest: sanah. Na książki autora sanah mamy rabaty sięgające do 22%.
... ...