SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Aleksandra Rochowiak - biografia

Aleksandra Rochowiak to polska autorka i pisarka, która ma już na swoim koncie kilka publikacji. Czy literatura od zawsze była w kręgu jej zainteresowań? W zasadzie tak, bo czytać kocha - jak sama mówi - odkąd pamięta. O zostaniu prawdziwą, zawodową pisarką i wydaniu własnej książki, marzyła na poważnie od czasów bycia nastolatką, a udało jej się to marzenie zrealizować w okolicy własnej trzydziestki. Aleksandra Rochowiak zadebiutowała powieścią Spotkajmy się o północy. Książka ukazała się w 2022 roku nakładem wydawnictwa Filia. Powieść błyskawicznie zyskała szczere grono oddanych fanek i fanów, więc pisarka bardzo szybko rozpoczęła prace nad kolejną publikacją. Jaka to książka?

Aleksandra Rochowiak: najpopularniejsze książki


Po ogromnym sukcesie książki Spotkajmy się o północy, Aleksandra Rochowiak nie czekała długo ze swoją następną powieścią. Książka Do pierwszej randki to bardzo współczesny romans o młodej kobiecie, która wiedzie życie zadeklarowanej singielki. Iga, bo tak ma na imię bohaterka powieści, spotyka się na niezobowiązujące randki i zazwyczaj kończy znajomość po jednym spotkaniu. Cała magia zadziała się w same Walentynki, kiedy kobieta poznała niezwykle zaangażowanego Alka. Czy to możliwe, że strzała amora dosięgła ją i to w dodatku w samo święto zakochanych?

Aleksandra Rochowiak: kim jest autorka?


Aleksandra Rochowiak to wielka fanka książek. Od zawsze uwielbiała je czytać i bardzo długo marzyła również o napisaniu własnej powieści. Marzenie zresztą udało jej się zrealizować. Poza pisaniem jest zdecydowanie spełnioną i szczęśliwą żoną oraz mamą. Uwielbia dobre jedzenie, kawę oraz słodycze. Jakie jeszcze talenty posiada pisarka? Aleksandra Rochowiak kocha także muzykę. Uwielbia, między innymi, zespół Queen, klasykę Zbigniewa Wodeckiego oraz liryczne teksty z nastrojową muzyką Korteza. Przez pewien czas sama także uczyła się wokalu w szkole muzycznej, jednak stres z powodu wystąpień publicznych zahamował rozwój jej kariery. 

Jakie książki czyta Aleksandra Rochowiak?


Pisarka Aleksandra Rochowiak poza pisaniem własnych powieści, uwielbia również spędzać czas na czytaniu książek i dzieleniu się ich recenzjami w mediach społecznościowych. Zatem jakie gatunki należą do jej ulubionych? Pisarka chętnie sięga po literaturę piękną i powieści obyczajowe oraz romanse. Docenia w książkach wachlarz emocji i nieszablonowych bohaterów, którzy zapadają w pamięć. Aleksandra Rochowiak zazwyczaj jest na bieżąco z nowościami wydawniczymi i po prostu wie, co w trawie piszczy. Czy zdarza jej się zarwać noc z powodu wciągającej historii? Zdarza i to dość regularnie! Podobnie jak jej czytelnikom, trudno oderwać się od dobrej powieści. 

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 25 książek, których autorem jest: Aleksandra Rochowiak. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, sensacja, okazje do -60%, literatura piękna, literatura piękna, Książki na prezent 🎁, wysyłka 24h.

Na książki autora Aleksandra Rochowiak mamy rabaty sięgające do 67%.
... ...