SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Katarzyna Puzyńska - biografia

Katarzyna Puzyńska urodziła się w 1985 roku. Posiada wykształcenie z zakresu psychologii. Przez kilka lat pracowała jako wykładowca akademicki. Popularność w świecie literatury zyskała dzięki kryminałom, zwłaszcza serii o Lipowie, niemniej w swoim dorobku ma również tytuły non-fiction. Jej debiutancka powieść, pierwsza część cyklu o wspomnianym Lipowie, czyli „Motylek”, ukazała się w 2004 roku. Przez kolejne 3 lata seria wzbogaciła się o 8 książek. Literacka miejscowość zainspirowana została wsią, do której w młodości przyjeżdżała Puzyńska. Autorka zdecydowała się jednak przeciwstawić sielskość i urokliwość tamtego miejsca z trzymającymi w napięciu historiami kryminalnymi. Głównym bohaterem serii jest lokalny policjant, Daniel Podgórski. W 2019 roku z Fundacją wydawnictwa Prószyński i S-ka zaangażowała się charytatywną akcję #NIEBIESKIM. Celem wydarzenia było wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Prawa do tłumaczenia książek Puzyńskiej sprzedano do ponad 20 krajów. Zgodnie z tajemniczo brzmiącą informacją podaną przez autorkę, pewna duża firma producencka wykupiła już prawa do zekranizowania sagi pisarki.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 109 książek, których autorem jest: Katarzyna Puzyńska. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: fantastyka, sensacja, literatura faktu, publicystyka, kryminał, sensacja, sensacja i literatura grozy, literatura faktu i reportaż, fantastyka, Książki na prezent 🎁, bestsellery, książki na ekranie, Bestsellery, wysyłka 24h, bestsellery wszech czasów, ebooki na ekranie, Bestsellery.

Na książki autora Katarzyna Puzyńska mamy rabaty sięgające do 42%.
... ...
Zobacz więcej produktów