Danuta Noszczyńska książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Danuta Noszczyńska - biografia

Danuta Noszczyńka jest autorką powieści głównie obyczajowych. Urodziła się w Jaworznie. Uczęszczała do Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i Wydział Filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pisze scenariusze dla Amatorskiego Teatru Autorskiego. Prowadzi warsztaty plastyczne. Danuta Noszczyńska trzykrotnie zdobyła pierwsze miejsce podczas siedleckiego Festiwalu Literatury Kobiet Pióro i Pazur. Zadebiutowała w 2007 roku, wydając powieść pod tytułem Historia nie Magdaleny.

Książki Danuty Noszczyńskiej, które skłaniają do refleksji


Książki Danuty Noszczyńskiej poruszają tematy bliskie sercu każdej kobiecie. Jej powieści pod swoje skrzydła wziął znany klub czytelniczy Kobiety to czytają. Należy do nich między innymi książka Nigdy nie jest za daleko, która porusza problematykę wyrzeczeń dla miłości. W książkach Danuty Noszczyńskiej nie brakuje tematów, które skłaniają czytelniczki do refleksji i o których aż chce się rozmawiać. Jeśli lubisz powieści, które przedstawiają ciekawe historie, a przy tym stawiają trudne pytania, to książki Danuty Noszczyńskiej są właśnie dla Ciebie! Szukaj także innych powieści z gatunku literatury pięknej na Gandalf.com.pl!

Danuta Noszczyńska książki o zwariowanych kobietach


Danuta Noszczyńska książki to, między innymi, jedna z najnowszych jej powieści pod tytułem Wnuczka wariatki. Pola. Jest to humorystyczna opowieść o trzech kobietach z różnych pokoleń. Można sobie jedynie wyobrazić, jak może przebiegać fabuła, gdy w grę wchodzi apodyktyczna matka, podległa córka i niezrównoważona babcia. Młoda dziewczyna zostaje wysłana przez matkę na wakacje do babci, która już na wstępie postanawia uraczyć ją własnej roboty bimbrem i wciągnąć w intrygę. Niczym dwudziestolatka starsza pani rządzi całą wsią. Co jeszcze może się wydarzyć podczas szalonego spotkania pokoleń? Dowiesz się tego, czytając Danuty Noszczyńskiej książki!

Danuta Noszczyńska ebooki pełne zwrotów akcji


Danuty Noszczyńskiej ebooki to, między innymi, Harpia. Jest to ciekawa komedia kryminalna, która rozpoczyna się od niedoszłego upadku dziewczyny, przed którym ratuje ją tajemniczy mężczyzna. Spontanicznie dochodzi do pocałunku między nimi, jednak pod wpływem szoku bohaterka zapomina spytać go, kim jest. Wróciwszy do domu, nie może przestać myśleć o tym zajściu. Dochodzi do wniosku, że to był najbardziej emocjonujący pocałunek w jej życiu. Od tamtej pory życie zaczyna się zmieniać… Danuty Noszczyńskiej ebooki są pełne zaskakujących momentów i zwrotów akcji.

Danuta Noszczyńska audiobooki doskonałe na prezent


Danuty Noszczyńskiej audiobooków słucha się z przyjemnością! Jeśli chcesz dać odpocząć zmęczonym oczom, a przy tym wejść do świata bohaterów jej powieści, stanowią rozwiązanie idealne! Danuty Noszczyńskiej audiobooki doskonale sprawdzą się również w formie prezentu dla bliskiej osoby. Jeśli szukasz czegoś, co zadowoli Twoich najbliższych, to będzie z pewnością strzał w dziesiątkę!
z2