SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Marcin Matych - biografia

Jego książka Jak żyć z lękiem stała się jednym z najpopularniejszych poradników roku. Lekarz medycyny Marcin Matych niekwestionowanie podbił rynek. Jak możemy przeczytać z tyłu okładki:  „W Polsce dużo się mówi o depresji, coraz więcej o życiu z syndromem DDA… ale prawie nic o LĘKU. Tymczasem ok. 25-30 procent z nas doświadcza zaburzeń lękowych potocznie zwanych nerwicą [...]”. Poradnik Jak żyć z lękiem niezaprzeczalnie wbił się w niszę; do tej pory na  polskim rynku pojawiło się stosunkowo niewiele publikacji o tematyce lęku i nerwicy. Kim jednak jest autor? Przyjrzyjmy się bliżej personie Marcina Matycha

Marcin Matych czy dr Nerwica? Wykształcenie


Marcin Matych zdobył praktykę lekarską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Po latach wrócił na uczelnię, szkoląc się w obszarze poradnictwa psychospołecznego. W międzyczasie zagościł w Polskim Instytucie Ericksonowskim w celu zgłębiania wiedzy z dziedziny psychoterapii.

Marcin Matych – psychoterapia


Od dwa tysiące dziewiątego roku, Marcin Matych jest właścicielem gabinetu psychoterapii w Łodzi. Wraz z rozwojem działalności, przychodnia doczekała się swojej strony internetowej. W jej ramach, oprócz standardowych opcji kontaktu z lekarzem czy sekcji o mnie, użytkownik ma do dyspozycji niezwykle przydatne zakładki: "baza wiedzy" oraz "objawy nerwicy". Na stronie matychterapia.pl możemy znaleźć takie tematy, jak: czym jest psychoterapia;  jaka jest różnica między psychiatrą, a psychologiem; jak psychoterapia leczy nerwicę i wiele więcej. Nie zabraknie również charakterystyki najczęściej występujących objawów nerwicy. Co ważne, Marcin Matych przypomina o konieczności wcześniejszej diagnostyki i wywiadu psychologicznego przed rozpoczęciem leczenia. 

Marcin Matych, czyli dr Nerwica


Nie bez powodu Marcin Matych znany jest również jako doktor Nerwica. To zabawne określenie poniekąd opisuje profesje pana Matycha - pomoc pacjentom z zaburzeniami lękowymi. Marcin Matych prowadzi własny gabinet psychoterapii, regularnie udziela się w mediach społecznościowych i pisze książki związane ze swoim fachem. Może już pracuje nad kolejną publikacją? Szukasz dobrych poradników? Zajrzyj tutaj!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 6 książek, których autorem jest: Marcin Matych. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: poradniki, nauki humanistyczne, poradniki, nauki humanistyczne, Książki na prezent 🎁, wysyłka 24h, Nowości, Agora - najlepsze tytuły.

Na książki autora Marcin Matych mamy rabaty sięgające do 25%.
... ...