SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Katarzyna Mak - biografia

Katarzyna Mak to prężnie rozwijająca się autorka powieści romantycznych. Urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim, jednak swoje miejsce na Ziemi odnalazła na malowniczej wsi, gdzie od 2017 roku snuje historie bohaterów swoich książek. Jej pasja do pisania zrodziła się już w szkole podstawowej. Pierwszą książkę napisała pod wpływem swego rodzaju terapii, chcąc poradzić sobie z wypadkiem męża i zmianami, które wówczas zaszły w jej życiu. Od tamtej pory, jak sama podkreśla, nie wyobraża sobie bez pisania życia. Tworzy zarówno jednotomowe powieści, jak i wielotomowe serie opowiadające intrygujące historie. Prywatnie Katarzyna Mak jest żoną, matką oraz babcią. Wyznaje w życiu zasady uczciwości, szczerości i autentyczności. Swoje powieści kieruje do kobiet ceniących romanse z elementami erotyki.

Katarzyna Mak – książki o trudnej miłości


Katarzyna Mak książki pisze głównie z gatunku literatury obyczajowej i romansów. Jedną z takich powieści jest Kobieta gangstera. Została wydana w 2022 roku w miękkiej oprawie przez wydawnictwo Lipstick Books. Na okładce znajduje się kobieta ubrana w fiolet i mężczyzna ubrany w czerń, być może będący ze sobą w romantycznej relacji. Historia ta przedstawia Nelę, która nie chce mieć nic wspólnego z Kostkiem. A jednak daje mu szansę, co oznacza dla niej wiele poświęceń. Sam Kostek zdaje sobie sprawę, że to związek bez przyszłości. Czy uda im się osiągnąć wspólne szczęście? Dowiesz się tego, czytając Katarzyny Mak książki.

Katarzyna Mak – książki kulturalnie erotyczne


Mąż Katarzyny Mak określił jej książki jako „kulturalne erotyki”. Sama autorka podkreśla, że w jej pracy moda na pisanie o seksie w sposób wulgarny nie ma znaczenia. Pisze zgodnie z rytmem swojej duszy - delikatnie. Od ćwierć wieku jest szczęśliwie zakochana w jednym mężczyźnie, co stało się dla niej inspiracją do napisania erotyków eleganckim językiem. Książki Katarzyny Mak pisane są głównie nocą. Noc jest bowiem tajemnicza, służy wysilaniu wyobraźni, snuciu marzeń. W końcu to właśnie nocą spełniają się najrozmaitsze fantazje skryte w ludzkich umysłach…

Katarzyna Mak – książki pełne emocji


Za co fani najbardziej kochają książki Katarzyny Mak? Za serwowane przez autorkę emocje! Czymże byłaby prawdziwa powieść romantyczna bez natłoku burzliwych emocji? Każdy, kto lubi wraz z bohaterami książek przeżywać nie tylko to, co dzieje się w ich życiu, ale również to, co potrafi zaistnieć w ich umysłach, z pewnością, gdy sięgnie po książki Katarzyny Mak, będzie usatysfakcjonowany! Z emocjami wiąże się dla Katarzyny Mak, jak i pewnie dla wielu innych autorów, każda premiera książki – wówczas doświadcza ekscytacji i z niecierpliwością czeka na opinie czytelników. Już dziś możesz sam taką opinię sobie wyrobić i wystawić ją później na naszej stronie, kupując książki Katarzyny Mak na Gandalf.com.pl. Znajdziesz u nas powieści w tradycyjnej, papierowej formie, ale także w postaci audiobooków czy e-booków. A jeśli lubisz emocjonującą literaturę, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą także innych autorów piszących romanse.

Katarzyna Mak – ebooki, które trzymają w napięciu


Katarzyny Mak ebooki dostępne są na naszej stronie w dwóch różnych formatach: zarówno mobi, jak i epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i w każdej chwili cieszyć się lekturą. Należy do nich, między innymi, tytuł Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju. Powieść została wydana w 2022 roku przez wydawnictwo Editio. Opowiada o Holly Clarkson - młodej, przebojowej i pięknej kobiecie, która jest szczęśliwie zakochana w swoim chłopaku imieniem Jamie. Wkrótce jednak jej starszy brat oraz chłopak zostają wysłani na misję do Afganistanu. Brat ginie, a chłopak zostaje uznany za zaginionego. W końcu Holly zaczyna życie na nowo, wychodzi za mąż i zakłada rodzinę. Po propozycji wyjazdu służbowego do Dubaju na dwa tygodnie jej życie znów się diametralnie zmienia. Jak potoczą się losy Holly? Odpowiedź na to pytanie poznasz, kupując Katarzyny Mak ebooki!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 60 książek, których autorem jest: Katarzyna Mak. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, literatura piękna, literatura piękna, biblioteczka rabatów Gandalfa, pakiety, książki New Adult, Young Adult, New Adult.

Na książki autora Katarzyna Mak mamy rabaty sięgające do 45%.
... ...
Zobacz więcej produktów