SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Charlotte Link - biografia

Charlotte Link urodziła się 5 października 1963 we Frankfurcie nad Menem. Swoją pierwszą książkę napisała jako 16-latka, a wydała jako 19-latka. Łącznie ma na swoim koncie przeszło 20 powieści (ich liczba stale rośnie!), głównie z kręgów kryminału, thrillera i sensacji. Wszystkie zostały przetłumaczone na języki obce, w sumie kilkanaście. Link jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek w Niemczech. Tylko tam jej powieści rozeszły się w ponad 12 milionach egzemplarzy. Większość z wydanych przez Charlotte Link książek tygodniami gościła na listach bestsellerów. Kilka stało się podstawą dla telewizyjnych seriali.

Książki Charlotte Link


Autorka słynie ze stosowania rozwiązań psychologicznych i niespodziewanych zakończeń. Czytelnicy cenią ją za opowieści, które trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Największym uznaniem spośród wszystkich książek Charlotte Link cieszą się: Echo winy, Przerwane milczenie, Ostatni ślad czy Złudzenie. Fani chętnie sięgają również po powieści pisarki w formie audiobooków. Prywatnie Link intensywnie angażuje się w organizację ochrony zwierząt PETA. Działa też na rzecz bezdomnych zwierząt w Hiszpanii i w Turcji. W 2007 roku otrzymała medialną nagrodę Goldene Feder.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 50 książek, których autorem jest: Charlotte Link. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, sensacja, sensacja, nagrody literackie, okazje do -60%, Książki na prezent 🎁, Znak, Znak - najlepsze tytuły, nowości.

Na książki autora Charlotte Link mamy rabaty sięgające do 52%.
... ...
Zobacz więcej produktów