SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Anna Karpińska - biografia

Anna Karpińska jest autorką poczytnych książek z gatunku romansu, literatury obyczajowej oraz literatury pięknej. Jej pozycje cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza wśród czytelniczek, bez względu na wiek. Autorka ukończyła studia politologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, przez pewien czas pełniła funkcję nauczyciela akademickiego. Oprócz pisania zajmowała się także dziennikarstwem oraz prowadzeniem własnej firmy. Po jakimś czasie postanowiła zupełnie odmienić swoje życie i w całości skupić się na pisaniu książek. Anna Karpińska ma na swoim koncie kilkanaście tytułów, a jak sama mówi - nie wyobraża już sobie życia bez stworzonych przez siebie literackich bohaterów. Pisarka bardzo sobie ceni kontakt z czytelnikami i ich niegasnące zainteresowanie jej publikacjami wciąż jest dla niej niezwykłą inspiracją do dalszej twórczości. Prywatnie Anna Karpińska jest spełnioną i szczęśliwą żoną, matką trójki dorosłych już dzieci oraz trójki wnucząt. Mieszka w Toruniu, a w wolnych chwilach lubi wyruszyć w podróż, by naładować akumulatory.

Anna Karpińska – książki dla kobiet, ale czy tylko?


Do najpopularniejszych, napisanych przez Annę Karpińską książek należą, między innymi serie Chorwacka przystań, Kolory szczęścia oraz Pamiętaj o mnie i Rodzinne roszady. Chorwacka przystań to łącznie dwa tomy: pierwszy o tym samym tytule co seria oraz drugi Chorwackie powroty. Książki są idealną lekturą na słoneczne lato, niezależnie, czy spędzane w mieście, czy w jakimś urokliwym, zagranicznym kurorcie. Bohaterką serii jest Anna, korespondentka polskiej gazety, wyjeżdżająca służbowo do Chorwacji, by relacjonować wojnę bałkańską. W Polsce zostawia męża, a na miejscu poznaje lokalnego fotoreportera wojennego. Z pewnością wyniknie z tego płomienny romans, który sporo namiesza w życiu kobiety. Dużo słońca oraz jeszcze więcej emocji - taki klimat stworzyła Anna Karpińska. Książki z serii Chorwacka przystań opowiadają historię kobiety, jaką mogłaby być każda z czytelniczek pisarki. Dlatego tak pokochały autorkę tysiące kobiet z całej Polski!

Anna Karpińska – e-booki pełne emocji


List i Postscriptum to dwa tytuły tworzące serię Pamiętaj o mnie. To historia Małgorzaty, żony i matki, a zawodowo spełniającej się pisarki, która pozornie wiedzie niezachwiane niczym szczęśliwe życie. Jednak nie wszystko w rodzinie układa się tak, jak się wydaje. Małgorzata otrzymuje tajemniczy, anonimowy list, który pobudzi demony z jej przeszłości. W drugiej części serii bohaterka będzie już wiedziała, kto jest autorem listu, jednak stanie jednocześnie przed zadaniem walki o szczęście własne i swoich najbliższych. Czy jej się to uda? Anna Karpińska zadbała, by jej książki budziły wiele emocji i nie pozwalały oderwać się od lektury. Seria Pamiętaj o mnie jest jedną z cieszących się największą popularnością spośród książek, które napisała Anna Karpińska. E-booki, czyli wydania elektroniczne poszczególnych tytułów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Czytelnicy i czytelniczki doceniają te wydania za wygodę użytkowania. Sprawdź ofertę e-booków na Gandalf.com.pl i skompletuj swoją e-biblioteczkę!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 80 książek, których autorem jest: Anna Karpińska. Dostępne formaty: miękka, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, Nauki humanistyczne, kryminał, literatura piękna, literatura piękna, Książki na prezent 🎁, audiobooki w podróży, wysyłka 24h, nowości, Nowości.

Na książki autora Anna Karpińska mamy rabaty sięgające do 35%.
... ...
Zobacz więcej produktów