SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

ks. Piotr Glas - biografia

Ks. Piotr Glas urodził się w Rabce. Studiował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoją pierwszą posługę pełnił w Szczecinie. Obecnie mieszka i pełni posługę w parafii pod wezwaniem Świętego Józefa w Reading w Wielkiej Brytanii. Zasłynął jako rekolekcjonista, również w internecie. Prowadzi konferencje i głosi kazania, a także udziela wywiadów w mediach. Ks. Piotr Glas przez dziesięć lat był egzorcystą w diecezji katolickiej w Portsmouth. Promuje oddawanie czci Matce Bożej.

Ks. Piotr Glas - książki, które pomagają rozpoznać bluźnierstwa i herezje


Ks. Piotr Glas książki pisze o tematyce chrześcijańskiej. Należy do nich, między innymi, publikacja pod tytułem Noc bluźnierstw. W oczekiwaniu na świt. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2022 roku nakładem wydawnictwa Esprit. Liczy sobie niespełna czterysta stron. Jest to rozmowa autora z Krzysztofem Gędłkiem. Panowie poruszają w niej gorące i trudne tematy, które dotyczą Kościoła i całego świata. Starają się odpowiedzieć na pytania o to, w jaki sposób można rozpoznać bluźnierstwa i herezje, dlaczego duchowni próbują dopasować chrześcijaństwo do współczesnego świata, a także skąd bierze się chłód obecny w Kościele zamiast ciepła i miłości. Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania, warto sięgnąć po ks. Piotra Glasa książki! A jeśli szukasz także innych pozycji bibliograficznych z zakresu religii, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Książki ks. Piotra Glasa, dzięki którym łatwiej jest kroczyć drogą ku zbawieniu


Książki ks. Piotra Glasa to także publikacja zatytułowana Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu. Ukazała się w miękkiej oprawie w 2022 roku nakładem wydawnictwa Esprit. Liczy sobie niespełna trzysta stron. Podobnie jak wyżej wspomniana pozycja, ta również stanowi rozmowę autora, tym razem z Tomaszem P. Terlikowskim. Autorzy podkreślają w niej, że każdego dnia toczy się walka dobra ze złem o naszą duszę. Książki ks. Piotra Glasa zachęcają każdego do dążenia drogą zbawienia. Czytanie ich stanowi dobrą okazję do wyzbycia się grzechu i rozpoczęcie bitwy o samego siebie.

Ks. Piotr Glas - ebooki doskonałe na Wielki Post


Ks. Piotra Glasa ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturami autora w każdej wolnej chwili. Należy do nich, na przykład, tytuł 40 dni walki duchowej. Został wydany w 2019 roku przez wydawnictwo Esprit. Liczy sobie niespełna dwieście stron. Ks. Piotra Glasa ebooki stanowią rozważania na Wielki Post. Autor zachęca do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania, który ma moc oczyszczania duszy. Czytelnicy mają szansę dowiedzieć się z nich, jakie są sposoby na unikanie pokus i duchowego zniewolenia, a także dbanie o zbawienie zarówno swoje, jak i bliskich.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 21 książek, których autorem jest: ks. Piotr Glas. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Religie i mitologie, Nauki humanistyczne, Popularnonaukowe, ezoteryka i parapsychologia, biografie, wspomnienia, religie, Nowości.

Na książki autora ks. Piotr Glas mamy rabaty sięgające do 19%.
... ...