SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Filippi Denis-Pierre - biografia

Denis-Pierre Filippi jest francuskim twórcą komiksów, urodzonym w 1972 roku w Begerac. Z wykształcenia jest filozofem, jego pierwszymi utworami artystycznymi były bajki dla dzieci. Z czasem zajął się tworzeniem komiksów. Komiks pokochał jeszcze jako dziecko, w tym czasie zgłębiał również twórczość Tolkiena. Utwory Denisa-Pierre Filippi znaleźć można w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii książki Denis-Pierre Filippi.

Denis-Pierre Filippi – książki komiksowe o przyszłości


Pierwszą odsłoną komiksowej serii KolonizacjaKosmiczni rozbitkowie. Udaj się w świat przyszłości, gdy ludziom udało się w szczęśliwy i pokojowy sposób zasiedlić rubieże nieskończonego wszechświata. Choć jednak przyszłość okazała się szczęśliwa, a XIII wiek to czas sukcesów, to jednak trzeba zmierzyć się z piętnem przeszłości. Mille Aygon wyrusza, aby odnaleźć i uratować statki kosmiczne pełne kolonistów, dryfujące gdzieś w niezmierzonych otchłaniach kosmosu. Utwór ten znajdziesz w kategorii książki Denis-Pierre Filippi.

Denis-Pierre Filippi – książka Niezwykła podróż


Inny klimat prezentuje Niezwykła podróż. Akcja dzieje się w Anglii w 1927 roku. Koncentruje się wokół dwojga kuzynów, którzy większość swojego dzieciństwa spędzili z dala od rodziców, w szkole z internatem. Dzięki wyobraźni i pomysłowości dzieci stworzyły sobie własną przestrzeń, w której nie tylko żyją, ale też przeprowadzają fascynujące eksperymenty. Wszystko zmienia się, gdy rodzice jednego z głównych bohaterów po powrocie do domu sprowadzają dzieci do siebie. Niezwykła podróż to wspaniała opowieść przygodowa pełna wynalazków i tajemnicy w duchu Juliusza Verna. Niezwykłą podróż znajdziesz w kategorii książki Denis-Pierre Filippi z oferty Gandalf.com.pl.

Denis-Pierre Filippi – Miki i zaginiony ocean


Komiks ten to zupełnie nowe spojrzenie na sławną, disneyowską postać Myszki Miki. Tu akcja dzieje się w świecie zrujnowanym przez Wielki Konflikt. Świat dopiero próbuje podnieść się z gruzów, zmagając się z bezlitosnymi wyzwaniami nowej, przerażającej rzeczywistości. Mamy tu motyw przewijający się w wielu dystopicznych wizjach świata – brak paliwa. Miki, Goofie i Minnie są trójką, która stara się tak jak inni przetrwać w tym świecie, robią to dzięki zdolnościom wynalazczym i skradaniu się w ruinach statków w celu zdobycia szczątków z niegdyś kwitnącej cywilizacji. Mają jednak rywali, a najgorszym z nich jest Czarny Piotruś, to on rzuca ich na skraj, co zmusza ich do postawienia wszystkiego na jedną kartę i zawalczenia o wielką nagrodę. Komiks Miki i zaginiony ocean znajdziesz w kategorii książki Denis-Pierre Filippi z oferty Gandalf.com.pl. Denis-Pierre Filippi, cudowny autor komiksów, którego pokochali fani na całym świecie. Dzięki ofercie Gandalf.com.pl teraz ty zanurzysz się w jego wspaniałą wyobraźnię.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 4 książek, których autorem jest: Filippi Denis-Pierre. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: historia, dla dzieci, komiks, Dla młodzieży.

Na książki autora Filippi Denis-Pierre mamy rabaty sięgające do 29%.
... ...