SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Joanna Chwistek - biografia

Joanna Chwistek mieszka w Burkatowie. Sławę zyskała przede wszystkim dzięki platformie Wattpad, na której zaczęła publikować swoje powieści. W ten sposób została pisarką powieści romantycznych i obyczajowych. Joanna Chwistek pisze, ponieważ to jej prawdziwa pasja, a literaturę naprawdę kocha.

Joanna Chwistek – książki o kobiecie, której życie zmienia się za sprawą ojca - mafioza


Joanna Chwistek książki to, między innymi, powieść pod tytułem Danielle. Została wydana w miękkiej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo NieZwykłe. Na okładce znajdują się złote kwiaty na czarnym tle. Joanny Chwistek książki przedstawiają historię Danielle Sampras, która pracuje jako agentka nieruchomości we własnym biurze w Seattle. Jak się okazuje, życie kobiety nie jest wcale niezależne. Wszystko za sprawą szemranych interesów jej ojca, który przynależy do mafii. Postanowił oddać Danielle Aleksandrowi Rublowi, by w ten sposób móc podpisać przynoszący duże korzyści finansowe kontrakt. Jak potoczy się ta historia? Co czeka Danielle? Sprawdź sam, czytając Joanny Chwistek książki! A jeśli szukasz także innych powieści z gatunku literatury pięknej, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Trylogia książek Joanny Chwistek o trudnym świecie małżeństw mafijnych


Książki Joanny Chwistek to również trylogia zatytułowana Niezłomne, składająca się z następujących tytułów: Tylko pozory, Tylko złudzenie oraz Tylko iluzja. Wszystkie tomy serii zostały wydane w miękkiej oprawie przez wydawnictwo NieZwykłe. Książki Joanny Chwistek w tomie pierwszym przedstawiają historię May Castellano, która pewnej nocy staje przed obliczem zabójczo przystojnego mężczyzny i zostaje jego żoną. Jest nim Casare Accardo - członek mafii i właściciel hoteli, który zostaje zmuszony do tego ślubu, by ratować życie brata. W tomie drugim książki Joanny Chwistek opowiadają o zaaranżowanym małżeństwie Alexis Davies i Wiktora Mrozowa. Kobieta rzeczywiście zakochuje się w mężczyźnie, jednak szybko okazuje się, że jest on agresywnym potworem. Tom trzeci książek Joanny Chwistek przedstawia historię Vivienne Mercuzo, która, żyjąc w mafijnej rodzinie, doświadcza bicia przez własnego ojca. Choć marzy o ucieczce z domu, jest to niemożliwe, ponieważ ojciec zaplanował już dla niej małżeństwo z Tizziano Walezzie. Wychodzi jednak za Don Ricarda, który proponuje jej umowę.

Joanna Chwistek – ebooki do czytania w każdym miejscu i o każdej porze


Joanny Chwistek ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturami w każdej chwili. Niewątpliwie spodobają się miłośnikom romansów mafijnych. To wyjątkowo wciągające powieści, które czyta się jednym tchem! Jeśli aktualnie nie masz nic ciekawego do czytania i szukasz książek, które możesz czytać w każdej chwili i w każdym miejscu, sięgnij po Joanny Chwistek ebooki.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 45 książek, których autorem jest: Joanna Chwistek. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, sensacja, dla młodzieży, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, wysyłka 24h, BookTok, nowości, Young Adult, New Adult, Nowości.

Na książki autora Joanna Chwistek mamy rabaty sięgające do 38%.
... ...
Zobacz więcej produktów