SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Weronika Ancerowicz - biografia

Weronika Ancerowicz urodziła się w 1997 roku w Mierczycach. Obecnie mieszka we Wrocławiu. Studiowała kierunek związany z branżą wydawniczą na Uniwersytecie Wrocławskim. Uwielbia literaturę, zwłaszcza dla młodzieży oraz fantastykę. Od lat pisze własne opowiadania, a także teksty jako copywriter. Weronika Ancerowicz prowadzi konto na Instagramie, na którym umieszcza recenzje książek. Ma w domu owczarka niemieckiego, którego bardzo kocha. W świecie wydawniczym zadebiutowała powieścią pod tytułem Pokochaj albo zabij.

Weronika Ancerowicz – książki o niebezpiecznym świecie podziemia narkotykowego


Weronika Ancerowicz książki pisze głównie z gatunku literatury obyczajowej i romansów. Należy do nich wyżej wspomniany tytuł Pokochaj albo zabij, który rozpoczyna dwutomową serię Pod przykrywką. Publikacja ta została wydana w miękkiej oprawie przez wydawnictwo NieZwykłe. Liczy sobie niespełna czterysta stron. Na okładce znajduje się noga kobiety z przyczepionym do niej pistoletem, trzymana przez męską dłoń. Weroniki Ancerowicz książki przedstawiają historię Isabelle Rodriguez - dwudziestojednoletniej córki mafioza, która ma za zadanie odkryć podziemie narkotykowe w Nowym Jorku. W klubie poznaje Alessandra Salvatore’a, który od razu zaczyna ją fascynować. Jak potoczy się ta opowieść? Sprawdź sam, czytając Weroniki Ancerowicz książki! A jeśli szukasz także innych powieści z gatunku literatury pięknej, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Książki Weroniki Ancerowicz o poszukiwaniu własnych korzeni


Książki Weroniki Ancerowicz to również drugi tom serii Pod przykrywką, noszący tytuł Pokochaj albo zniszcz. Został wydany w miękkiej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo NieZwykłe. Na okładce znajduje się stojąca tyłem kobieta z rękami na plecach trzymanymi przez znajdującego się naprzeciwko niej mężczyznę. Książki Weroniki Ancerowicz stanowią kontynuację pierwszej części cyklu. Tym razem Isabelle Rodriguez musi zmierzyć się z demonami zarówno z teraźniejszości, jak i sprzed lat. Planując odnaleźć własną matkę, zawiera układ z FBI. Tak rozpoczyna się jej współpraca z Caldo - agentem specjalnym, który ma jej nie odstępować na krok.

Weronika Ancerowicz – ebooki dla miłośników powieści New Adult


Weroniki Ancerowicz ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: zarówno mobi, jak i epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturą w każdej chwili. Doskonale nadają się dla miłośników powieści New Adult, którzy w głównej bohaterce mogą odnaleźć cząstkę samych siebie. Sprawdzą się także dla fanów literatury przedstawiającej wątki romansów gangsterskich. Weroniki Ancerowicz ebooki to pełne wartkiej akcji, wciągające historie, które warto kupić i przeczytać!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 27 książek, których autorem jest: Weronika Ancerowicz. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, Dla młodzieży, pakiety, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, BookTok, Książka Roku 2023, Top 100 Gandalfa, Young Adult, Nowości.

Na książki autora Weronika Ancerowicz mamy rabaty sięgające do 42%.
... ...