Konkurs urodzinowy na najlepsze RECENZJE, Konkurs | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
  • Nagrody

  • Zasady Konkursu

  • Regulamin

1. Organizatorem konkursu "Najlepsze recenzje" jest GANDALF Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000381992, posiadająca NIP 527-26-52-185, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 17205000.00 zł.


2. Konkurs jest organizowanym pod nazwą "Konkurs na najlepsze recenzje" i jest zwany dalej "Konkursem"

 

3. Konkurs trwa od 13 marca 2017, od godziny 9:00 do 9 kwietnia 2017 do godziny 23:59.

 

4. Konkurs prowadzony jest na całym obszarze RP.

 

5. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem strony internetowej www.gandalf.com.pl.

 

6. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy ani osoby pozostające w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym, do którego stosuje się przepisy o zleceniu, z Organizatorem Konkursu oraz członkowie rodzin wskazanych osób, do drugiego stopnia pokrewieństwa.

 

7. Uczestnikiem konkursu może być użytkownik pełnoletni (ukończone 18 lat) lub niepełnoletni, którego udział zostanie zgłoszony przez rodzica lub opiekuna prawnego, z wyłączeniem osób z punktu 6.

 

8. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która od 1.01.2017r. zrobiła i opłaciła dowolny zakup w Księgarni Internetowej Gandalf.

 

9. Zadanie Konkursowe polega na zrecenzowaniu dowolnego produktu z działów: Książki, Gry, Zabawki, Drogeria, Muzyka, Film. Recenzję trzeba zamieścić pod danym porduktem w przygotowanym formularzu.

10. Recenzja powinna być przesłana do sklepu www.gandalf.com.pl za pomocą przycisku "wyślij recenzję" pod opisem produktu oraz zaznaczeniem opcji 'akceptuję warunki regulaminu' (użytkownik musi być zalogowany, aby opcja była aktywna).

 

11. Recenzja powinna być oryginalna, nigdzie niepublikowana oraz powinna być wynikiem własnej intelektualnej pracy uczestnika.

 

12. Na potrzeby konkursu za moment nadesłania recenzji uznaje się moment, w którym zostanie ona zapisana na serwerze księgarni internetowej www.gandalf.com.pl.

 

13.Przesyłając recenzję autor wyraża zgodę na nieodpłatne publiczne udostępnianie recenzji na stronach www.gandalf.com.pl w nieograniczonym czasie.

 

14. Spośród nadesłanych recenzji komisja Księgarni Gandalf będzie wybierać najciekawszą recenzję dnia oraz tygodnia. Autorowi tych recenzji zostaną przyznane nagrody. O wygranej autor zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych.

 

15. Zostaną wybrane 4 recenje tygodnia z okresów: 13-19.03.2017r. (tydzień pierwszy), 20-26.03.2017r. (tydzień drugi), 27-2.04.2017r. (tydzień trzeci), 3-9.04.2017r. (tydzień czawrty).

 

16. W okresie 13.03.2017r. - 09.04.2017r. zostaną wyłonione recenzje dnia. Łącznie zostanie nagrodzonych 28 recenzji.

 

17. Organizator przewidział następujące nagrody:

 

Recenzje tygodnia - 4 nagrody:

 

- czytnik PocketBook Touch Lux 3

- gra "Ego Family" od Trefl

- płyta muzyczna "Divide" Ed Sheeran od Warner Music Poland

- gadżety Gandalf.com.pl (bransoletka, podkładka pod kubek, magnesy, ołówek, zakładka)

 

Recenzje dnia - 28 nagród:

 

- 28 x zestaw gadżetów, bon zakupowy 10zł do wykorzystania w Księgarni Gandalf.com.pl

- 16 x płyty CD od Warner Music Poland ( 4x "Forever Child", 4x "24K Magic", 4x "Smykofonia")

- 4x książka "Dzienniczek cwaniaczka. Stara bieda"

- 4x książka "Dziewczyna z dzielnicy cudów"

- 4x książka "Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą"

- 4x książka "Przepisy na szczęście" 

 

18. Od początku trwania Konkursu na stronie www.gandalf.com.pl oraz na profilu Księgarnia Internetowa Gandalf na Facebooku Organizator może anonimowo umieszczać losowo wybrane recenzje oraz te nagrodzone. Umieszczenie wypowiedzi Uczestnika nie jest równoznaczne z przyznaniem użytkownikowi jakiejkolwiek nagrody. Nagrodzone recenzje zostaną odpowiednio oznaczone.

 

19. Zgłoszenia do Konkursu zawierające wulgaryzmy lub obrażające osoby trzecie będą automatycznie dyskwalifikowane.

 

20. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

 

21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych.

 

22. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

 

23. Informacje o wynikach Konkursu będą się pojawiały w okresie trwania konkursu tj. 13.03.2017r. - 16.04.2017r. na stronie internetowej Gandalf.com.pl oraz na profilach społecznościowych Księgarni.

 

24. Każdy ze zwycięzców Konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailem na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.

 

25. Nagrody zostaną wysłane do 23.04.2017r.

 

26. Każdy ze zwycięzców Konkursu wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia, nazwiska oraz adresu e-mail na stronach serwisu Gandalf.com.pl. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą w ciągu 7 dni od podania wyników konkursu konkursu osoba taka traci prawo do nagrody.

 

27. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w Konkursie lub na ich równowartość pieniężną.

 

28. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Konkursu odbywa się zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.