Książki - militaria i broń | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Militaria i broń, wojsko

Karabiny, pistolety, broń biała, pojazdy opancerzone, narzędzia do walki wręcz… można tak długo wymieniać. Świat militariów fascynuje. Bo w broni – i tej współczesnej, i sprzed wieków – ukryta jest nie tylko historia, ale niezwykła myśl techniczna. Chcesz poznać tajniki broni i militariów? Niezwykłe historie związane z powstaniem najpopularniejszych akcesoriów do walki? Ich znane i mniej znane modele?

Jeśli militaria i broń są Twoją pasją, rozwijaj ją wspólnie z Gandalfem. W albumach, reportażach i opracowaniach poświęconych broni z różnych okresów znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje. Ale uwaga: ten temat wciąga, i to na długo – rozpoczynasz więc tę wyjątkową przygodę na własną odpowiedzialność! Kto wie? Może „grozi” Ci nowe hobby?


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - militaria i broń. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 71 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 58%.

z8
z8