SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Broń i militaria: książki i albumy dostępne na Gandalf.com.pl.

Karabiny, pistolety, pojazdy opancerzone, narzędzia do walki wręcz… można tak długo wymieniać. Świat książek o broni i militariach jest fascynujący - ale kojarzący się głównie z poradnikami użytkowania broni palnej oraz albumami uzbrojenia wojskowego. Jednak wojsko to także bogata historia myśli technicznej i taktycznej, o której nie wolno zapominać. Czy jesteś zainteresowany tradycją poszczególnych formacji wojskowych, ubioru i odznaczeń? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób działa wyposażenie nowoczesnych czołgów? Poznać tajniki pracy snajpera? W takim razie dział militaria - książki na stronie Gandalf.com.pl będzie dla Ciebie idealny!

Broń i militaria - historia ubioru i uzbrojenia

Broń oraz pancerz posiadają pewną nierozerwalną więź - od zawsze brali udział w swoistym wyścigu zbrojeń. Książki: militaria pomogą Ci zrozumieć, jakie czynniki spowodowały, że ewolucja ubioru i broni wybrała ten, a nie inny kierunek. Dzięki książkom o militariach dowiesz się, jak wyglądało uzbrojenie wojsk Wehrmachtu z okresu drugiej wojny światowej, Francji z okresu wojsk napoleońskich, czy armii brytyjskiej u początku dwudziestego wieku. Zobaczysz unikalne albumy ze zdjęciami z czasu wojny i pokoju, ukazujące codzienne życie poborowych.

Książki o broni palnej natomiast przekażą ci informacje na temat sposobu użycia historycznego uzbrojenia. Dowiemy się, w jaki sposób działały i jak były produkowane kultowe czołgi z okresu drugiej wojny światowej - PzKpfw VI Tiger, T-34, czy też amerykańskie Shermany. Książki o broni wytłumaczą nam sposób działania pierwszych karabinów automatycznych jak StG 44, oraz tych najbardziej znanych samopowtarzalnych jak M1 Garand. Natomiast broń biała: książki pokażą nam sposób walki średniowiecznych rycerzy, znanych między innymi z książek o historii, które mogą dopełnić naszą wiedzę.

Broń i militaria - poradniki strzeleckie

Chcesz wiedzieć, jak się ochronić przed niebezpieczeństwem? Poznać tajniki sztuki strzelania? Dowiedzieć się, jak działa broń? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to trafiłeś we właściwe miejsce. W kategorii broń palna: książki znajduje się wiele publikacji, które nauczą cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o broni, taktyce, oraz historii wojskowości. Książki o broni nauczą Cię jak walczyć, jak czyścić broń, jak się bronić, oraz co najważniejsze - jak wygrać.

Broń i militaria - książki

Książki o broni i militariach są w stanie przekazać nam nie tylko dużo umiejętności, ale także i ciekawostek. Są one idealne i dla osób, które chcą poznać tajniki walki na odległość, jak i tych, chcących poznać historię i tradycję poszczególnych formacji wojskowych. Broń palna - książki są idealne i dla wielkich zapaleńców, i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z militariami. Te najlepsze i najbardziej wartościowe są zawsze dostępne na stronie Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów