SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Człowiek w poszukiwaniu sensu

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Zapowiedź
    image-zapowiedź

Opis produktu:

Literatura obozowa jest niezwykle ciężkim i specyficznym gatunkiem. Dlatego też, aby trafiła do nastoletniego odbiorcy, pisarz musi odznaczać się wyjątkowym darem przyciągania. Z pewnością posiada go Viktor Frankl, autor książki Człowiek w poszukiwaniu sensu. Pozycja porusza temat okrucieństwa i makabry Holokaustu. Jest to uniwersalna lekcja radzenia sobie z bólem, cierpieniem oraz bezcelowością życia.

Człowiek, który widział piekło


Ebook Człowiek w poszukiwaniu sensu to książka, która została opublikowana w 1946 roku. Jest to podróż do najbardziej traumatycznych przeżyć psychiatry, który doświadczył piekła II wojny światowej Na przestrzeni lat 1942-1945 był więźniem czterech obozów koncentracyjnych, w tym Auschwitz czy Dachau.

Ebook Człowiek w poszukiwaniu sensu - struktura


Książka może być nieformalnie podzielona na dwie części. Pierwsza z nich jest niesamowicie poruszającym opisem 5-letniej tułaczki po obozach koncentracyjnych. Był to czas nieludzkiej próby, z której Frankl wyszedł żywy. W przeciągu tych lat psychiatra starał się nie tylko przeżyć, ale również znaleźć powód do dalszego życia. Druga część to ukazanie jego filozofii terapeutycznych. Oprócz opisu przeżyć Viktora Frankla wyniesionych z obozów Człowiek w poszukiwaniu sensu zawiera podstawy jego autorskiej metody leczenia zaburzeń psychicznych. Jego autorska logoterapia polega na umożliwieniu pacjentowi spojrzenia w głąb siebie i akceptację zastanego stanu jako część pewnej całości.

Wydanie rozszerzone


Ebook Człowiek w poszukiwaniu sensu to wydanie skierowane do młodych czytelników zawierające wspomnienia Frankla, a także skróconą wersję jego pism psychologicznych. Tytuł został rozszerzony o fotografie, mapy, słownik terminów, wybrane listy czy przemówienia Viktora Frankla oraz kalendarium jego życia i chronologiczny spis najważniejszych wydarzeń Holokaustu. Bonusowe materiały zawarte w ebooku poszerzają perspektywę wojennej rzeczywistości, przez co trafiają dużo głębiej do odbiorców. Człowiek w poszukiwaniu sensu to książka-pamiętnik, poruszająca jeden z najtragiczniejszych okresów w historii Europy i świata.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia,  New Adult
Wydawnictwo: Czarna Owca
Rok publikacji: 2023
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Viktor E. Frankl - przeczytaj też

RECENZJE - eBook - Człowiek w poszukiwaniu sensu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: