Perfumy Escentric Molecules | drogeria online Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Escentric MoleculesPerfumy Escentric Molecules historia powstania 


Co może powstać z połączenia sterylnego laboratorium chemicznego z artystycznym światem perfum? Te dwa z pozoru odrębne bieguny zetknęły się ze sobą, owocem czego jest rewolucyjne podejście do tworzenia perfum. Wszystko zaczęło się w 1973 roku, kiedy w laboratorium International Flavors & Fragrances wynaleziono cząsteczkę aromatu o tajemniczej nazwie ISO E Super. Minęły lata, zanim perfumiarz Geza Schoen zainteresował się tym zapomnianym składnikiem i postanowił wykorzystać go w swojej pracowni. Eksperymenty doprowadziły do powstania, w 2006 roku, Escentric Molecules, marki, którą wyróżnia iście rewolucyjne podejście do tworzenia perfum. Perfumy Escentric Molecules to nie tylko zapach, ale także niespotykana dotąd koncepcja tworzenia, oparta na molekule Iso E Super, jako głównym składniku kompozycji. Oryginalne receptury i rewolucyjny pomysł to składowe sukcesu Escentric Molecules. Marka zalicza się do niszowych, skierowanych dla tych, którzy szukają w perfumach niesamowitych olfaktorycznych doznań, a zapachem pragną opowiedzieć swoją historię. 

Perfumy Escentric Molecules dla kogo?


Escentric Molecules to marka niszowa, skierowana do poszukiwaczy wyjątkowych perfum. Kompozycje zapachowe, ukryte w każdej buteleczce perfum Escentric Molecules są przemyślane tak, że nie da się obok nich przejść obojętnie. Są to perfumy, w których jeden składnik odgrywa główną rolę, natomiast reszta aromatów doskonale go uzupełnia. Można to porównać do układu planetarnego, którego centrum stanowi molekuła zapachowa, wokół której orbitują nuty zaachowe. Sukces Escentric Molecules tkwi nie tylko w nieszablonowym podejściu do perfumiarstwa, ale przede wszystkim w niespotykanej dotąd prostocie, która uwodzi i zapada w pamięć. Kompozycje zapachowe tej niszowej marki są unisexowe i na każdej osobie tworzą niepowtarzalny woal długotrwałego zapachu. Jeśli chcesz zakosztować w czymś nieszablonowym, sięgnij po perfumy Escentric Molecules.

Perfumy Escentric Molecules


Motto Escentric Molecules to: sztuka i chemia. Fuzja tych dwóch światów doprowadziła do powstania nieszablonowych perfum. Przekonaj się na własnej skórze o wyjątkowości Escentric Molecules perfum, które szturmem podbiły świat. Pozwól otulić się zapachem jednej z oryginalnych kompozycji. Na Gandalf.com.pl znajdziesz szeroki wybór kultowych perfum Escentric Molecules. Nazwę każdego zapachu Escentric Molecules stanowi kolejny numer, a flakony o identycznym kształcie odróżnia szata graficzna. Te elementy wizualne są przedłużeniem spójnej koncepcji marki, która opiera się na minimalizmie i prostocie.
z1
1 - 1 z 15 ofert