Kołowrót życia Tom 1 (wersja angielska) / 88,78 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kołowrót życia Tom 1 (wersja angielska)

lit. obcojęzyczna

 • Oprawa miękka
 • Dostępność niedostępny

Kołowrót życia Tom 1 (wersja angielska) - opis produktu:

A note from the author about the first volume: "In Volume I of this book, I would like to present to you, dear reader, Life from a broader perspective and guide you step by step through all its stages. I discuss your soul, illuminate Who You Are in Essence, and explain what caused you to come to Earth. Consequently, you will come to understand the goal of your own and other people s lives. By learning about your energetic bodies, you will come to understand how significant they are not only in this life, but also after the death of the physical body. Then you will come to understand your role here on Earth and you will find it easier to take responsibility for your life. I explain specific chakras in detail and outline their functions in our daily lives. By learning about each individual chakra, you will realize that each one presents a given situation from a completely different angle. Furthermore, you will find out how the distant past influences your current life, which will help you look at your life from a new, fearless perspective and free yourself from the illusions that you have accepted as the truth until now. You will also stop postponing your growth for later because you will understand that avoiding taking responsibility for your life will disturb your energy. Consequently, this will manifest in your life as troubles, difficulties, and even tragedies with serious illnesses included. Thanks to the knowledge contained in here, you will recognize what functions in your life incorrectly and why you have certain experiences. As a result you will be able to exchange them for more satisfying ones. You already know everything I present here in the deepest levels of Your Being. Hence, my role is to only remind you of what you already know."
"W tomie I tejże książki chciałabym Ci, drogi czytelniku, zaprezentować Życie z szerszej perspektywy i poprowadzić cię, krok po kroku, przez wszystkie jego etapy. Opowiadam o twojej własnej duszy, unaoczniamKim Jesteś w Istociei wyjaśniam, co skłoniło Cię do przyjścia na Ziemię. Dzięki temu zrozumiesz cel życia swojego i najbliższych.
Poznając własne ciała energetyczne zrozumiesz, jak wielkie znaczenie mają one, nie tylko w życiu dotychczasowym, ale również po śmierci ciała fizycznego. Zrozumiesz wtenczas swoją rolę, tutaj, na Ziemi i łatwiej będzie Ci przejąć odpowiedzialność za swoje życie.
Wiele miejsca poświęcam poszczególnym czakrom i ich funkcji w naszym codziennym doświadczaniu. Zapoznając się z każdą z nich z osobna uświadomisz sobie, że każda przedstawia daną sytuację z zupełnie innej strony.
Ponadto dowiesz się, jak odległa przeszłość wpływa na Twoje dotychczasowe życie, co pozwoli Ci spoglądać na nie z całkiem nowej, pozbawionej leku, perspektywy i uwolnić się od pozorów czy iluzji, które do tej pory za życie uważałeś.
Przestaniesz też odkładać swój rozwój na później, ponieważ będziesz wiedział, że lekceważenie odpowiedzialności za własne życie i potrzeby świadomej interakcji ze swoimi zadaniami i doświadczeniami zaburzy Twoją energię, co zamanifestuje się kłopotami, trudnościami, a nawet tzw. tragediami z ciężkimi chorobami włącznie. Dzięki wiedzy tu zawartej rozpoznasz, co w twoim życiu funkcjonuje nieprawidłowo, dlaczego masz takie, a nie inne doświadczenia, w efekcie czego będziesz mógł je zmienić na bardziej satysfakcjonujące.Wszystko, co tutaj przedstawiam jest Ci już znane na głębszych poziomach Twojej Istoty. Moją rolą jest zatem wyłącznie przypomnienie Ci tego, o czym już wiesz".
S
Szczegóły
 • Dział: Literatura obcojęzyczna
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 145 x 205
 • ISBN: 978-83-60280-84-3
 • Wprowadzono: 26.11.2020

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Lit. obcojęzyczna
Kołowrót życia Tom 1 (wersja angielska)

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.