Kashmir Shawl / Rosie Thomas 34,31 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kashmir Shawl (miękka)

lit. obcojęzyczna

  • Wydawnictwo Harper Collins
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 506
  • Dostępność niedostępny

Kashmir Shawl - opis produktu:

A story of bravery, courage and love, which spans generations and moves from the stark beauty of the Welsh landscape to the Himalayas and Kashmir. From the author of "Iris & Ruby", which sold more than 175,000 copies and won the RNA Novel of the year in 2007. Ideal for fans of Victoria Hislop, Kate Morton and Julia Gregson. 'A charmingly written book. Thomas's observations of the complexities of relationships, time and experience are presented with warmth and clarity.
Herald Sun
S
Szczegóły
  • Dział: Literatura obcojęzyczna
  • Wydawnictwo: Harper Collins
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 125x195
  • Ilość stron: 506
  • ISBN: 978-00-07-28597-6
  • Wprowadzono: 07.05.2012

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

  • -15%
Ghost Stories
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Tale of Two Cities
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Optimism Over Despair
28,43 zł
Dodaj do koszyka
The Matilda Effect
30,43 zł
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Lit. obcojęzyczna
Kashmir Shawl

4.5/5 ( 2 oceny )
    5
    1
    4
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.