Captains Daughter / Leah Fleming 11,96 zł | Książki Lit. obcojęzyczna w Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Captain`s Daughter (miękka)

lit. obcojęzyczna

Captain`s Daughter - opis produktu:

Two women`s lives become intertwined and are changed forever when they meet aboard the doomed Titanic. This is an epic historical novel, spanning three generations and three countries, rich in detail and chiming perfectly with the Titanic disaster anniversary. Perfect for fans of Victoria Hislop and Kate Morton.
S
Szczegóły
  • Dział: Literatura obcojęzyczna
  • Wydawnictwo: Simon & Schuster
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 130x200
  • Ilość stron: 570
  • ISBN: 978-0-85720-344-1
  • Wprowadzono: 24.07.2012

Obcojęzyczne bestsellery z tych samych kategorii

  • -15%
Ghost Stories
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Tale of Two Cities
11,52 zł
Dodaj do koszyka
Optimism Over Despair
28,43 zł
Dodaj do koszyka
The Matilda Effect
30,43 zł
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Lit. obcojęzyczna
Captain`s Daughter

4.5/5 ( 2 oceny )
    5
    1
    4
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.