Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r. - Bartłomiej Kardas - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r.

książka

Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r. - opis produktu:

Instruktażowe omówienie wszystkich etapów postępowania uproszczonego, począwszy od decyzji w sprawie wyboru trybu postępowania , poprzez szczegółowy opis procedury przygotowania postępowania, jego przebieg w poszczególnych trybach, wadium, zakończenie, dokumentowanie postępowań, środki ochrony prawnej, obowiązki publikacyjne. Dokładnie skomentowano etap czynności oceny wykonawców oraz oceny ofert złożonych przez wykonawców niewykluczonych z postępowania. Dodatkowym atutem jest przywołanie blisko dwustu orzeczeń Zespołów Arbitrów.

Uwaga w ramach tzw. procedur uproszczonych mogą być wydatkowane kwoty sięgające prawie miliona złotych w przypadku dostaw i usług, a w przypadku robót budowlanych ponad 23 milionów złotych.

Książka Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r. pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Bartłomiej Kardas. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, administracyjne, finansowe. Książka Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r. liczy 181 stron. Jej wymiary to 165 x 234.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Zamówienia publiczne w procedurze uproszczonej po nowelizacji z dnia 13 kwietnia 2007 r.

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: