Enklawa / Połów / Prom / Remigiusz Mróz | Książka w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Enklawa / Połów / Prom (pakiet)

Vestmanna

książka

  • Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 1160
  • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy
  • Dostępność mały zapas
    Brak na naszym magazynie.
    Spróbujemy go sprowadzić dla Ciebie.
    Szansa na realizację 60%.
    Potrzebny czas 3-5 dni roboczych.

Enklawa / Połów / Prom, Vestmanna - opis produktu:

`Enklawa`
Wyspy Owcze. Jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Od 1988 roku zdarzyło się tutaj tylko jedno morderstwo, a mieszkańcom pojęcie przestępstwa jest właściwie nieznane. Farerzy żyją spokojnie, zajmując się swoimi sprawami i przejmując jedynie tym, by liczba turystów w sezonie nie spadła. Pewnej nocy wszystko się zmienia...

W niewyjaśnionych okolicznościach znika w porcie nastolatka. Społeczność Vestmanny szybko organizuje poszukiwania, ale okazują się one bezskuteczne. Po dziewczynie nie ma śladu, a sprawa zaczyna przyciągać zainteresowanie zarówno mediów, jak i duńskiej policji. Życie w Vestmannie zmieni się na zawsze, gdy na jaw zaczną wychodzić mroczne sekrety zamkniętej społeczności.

`Połów`
Raz w roku wody fiordu przybierają czerwony odcień. Mieszkańcy Vestmanny rozpoczynają tradycyjne polowanie na grindwale. Podczas patroszenia rybacy odkrywają w żołądku jednego ze ssaków makabryczny widok... Na wyspę zostaje wezwana przedstawicielka duńskiej policji, Katrine Ellegaard. Ma odkryć, jaka tajemnica kryje się za niepokojącym znaleziskiem. Tymczasem pojawiają się nowe fakty w sprawie, która wstrząsnęła farerską społecznością w poprzednim roku. Skazany za tamto przestępstwo odwołuje się od wyroku do Sądu Najwyższego.

`Prom`
Prom płynący z Hirsthals w Danii zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych Wysp Owczych. Z jednostką nie ma kontaktu, nic jednak nie wskazuje na to, by miała miejsce awaria. Czy doszło do porwania? Zamachu terrorystycznego? A może to rezultat działania szaleńca? Na pokładzie znajduje się Katrine Ellegaard, duńska policjantka, która na własną rękę stara się rozwikłać zagadkę. Wie tylko tyle, że ma przeciwko sobie godnego przeciwnika - ktoś bowiem zadbał o to, by na statku wdrożono procedury awaryjne, uniemożliwiając przemieszczanie się między pokładami. Tymczasem czekający na nią w Vestmannie Hallbjorn Olsen odkrywa, że odpowiedzi mogą znajdować się nie na promie, ale na archipelagu...

inne wydania :

  • -15%
Enklawa Cykl: Vestmanna, Tom 1 (miękka)

Ove Logmansbo

miękka
29,67 zł 34.91
  • -22%
Prom Cykl: Vestmanna, Tom 3 (miękka)

Ove Logmansbo

miękka
27,24 zł 34.91
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Połów - mobi, epub

Jo Nesbo

26,83 zł 31.56
produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Prom - mobi, epub

Ove Logmansbo

26,83 zł 31.56
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -42%
Głosy z zaświatów

Remigiusz Mróz

miękka
23,14 zł 39.90
  • -40%
Śmierć i ryzyko

J.D. Robb

miękka
23,94 zł 39.90
  • -31%
Zaufasz mi

Diana Brzezińska

miękka
27,59 zł 39.98
  • -30%
O krok za daleko

Harlan Coben

miękka
27,23 zł 38.89
  • -40%
Ukryte ciała (okładka filmowa)

Caroline Kepnes

miękka
25,79 zł 42.99
  • -30%
O krok za daleko

Harlan Coben

miękka
29,96 zł 42.80

Remigiusz Mróz - przeczytaj też

  • -40%
Behawiorysta / Iluzjonista

Remigiusz Mróz

pakiet
35,86 zł 59.76
  • -42%
Głosy z zaświatów

Remigiusz Mróz

miękka
23,14 zł 39.90
  • -42%
Iluzjonista

Remigiusz Mróz

miękka
23,14 zł 39.90
  • -40%
Listy zza grobu

Remigiusz Mróz

miękka
23,89 zł 39.81
  • -40%
Nieodgadniona

Remigiusz Mróz

miękka
23,89 zł 39.81
  • -31%
Parabellum Tomy 1, 2 i 3

Remigiusz Mróz

pakiet
54,99 zł 79.70
  • -38%
Umorzenie Cykl: Joanna Chyłka, Tom 9

Remigiusz Mróz

miękka
24,66 zł 39.77
  • -16%
Wyrok Cykl: Joanna Chyłka, Tom 10

Remigiusz Mróz

miękka
33,52 zł 39.90

Zobacz również

  • -35%
Władcy czasu

Urturi Eva Garcia Saenz De

miękka
32,43 zł 49.90
Zapowiedź - 28.2.2020
  • -35%
Zgodnie z planem Jack Reacher, tom 24

Lee Child

miękka
24,37 zł 37.50
Zapowiedź - 14.2.2020
  • -39%
Poszukiwanie

Charlotte Link

miękka
26,10 zł 42.80
  • -40%
Behawiorysta / Iluzjonista

Remigiusz Mróz

pakiet
35,86 zł 59.76
  • -35%
Drań

Katarzyna Michalak

miękka
25,94 zł 39.90
Zapowiedź - 13.2.2020
  • -40%
Miłość leczy rany

Katarzyna Bonda

miękka
29,94 zł 49.90
  • RecenzjeRecenzje
  • Książka
  • Enklawa / Połów / Prom, Vestmanna
0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

  • -34%
Irma

Marcin Gryglik

miękka
26,33 zł 39.90
  • -35%
Żółte ślepia

Marcin Mortka

miękka
26,00 zł 39.99
Zapowiedź - 28.2.2020
  • -33%
Zgasić Słońce Szpony Smoka

Robert J. Szmidt

miękka
26,73 zł 39.90
  • -35%
Kobieta w masce

Dorian Zawadzki

miękka
25,94 zł 39.90
Zapowiedź - 12.3.2020
  • -33%
Widzenie wojownicy potęga trójki  
26,67 zł 39.81
  • -35%
Dziedziczka jeziora

Maria Dahvana Headley

miękka
23,98 zł 36.90
Zapowiedź - 12.2.2020

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • Jak sprawić, aby nóż, narzędzie zbrodni, nie zdradził swym przyszłym ofiarom celu do osiągnięcia którego zostanie użyty? Należy umieścić go między łyżką a widelcem, wówczas jako element zestawu sztućców doskonale ukryje, że w rzeczywistości stanowi telum occidendi. I o nim właśnie, czyli o starym i...

  • 34.91 zł
    27.24 zł

    Wyspy Owcze. Jedno z najbezpieczniejszych miejsc na świecie: od lat 80. doszło tu tylko do jednego morderstwa. Farerzy żyją spokojnie i martwią się głównie tym, by w sezonie nie spadła liczba turystów. Pewnej nocy wszystko się zmienia. W niewyjaśnionych okolicznościach znika nastolatka....

  • `Bo jak śmierć potężna jest miłość...` Thomas Michel, młody dziennikarz z Görlitz, dowiaduje się, że jego dobra znajoma Eleonora hrabina von Albertstein zmarła w niezwykłych okolicznościach. Jej kancelaria prawna powiadamia go, że hrabina zostawiła do niego list, który ma odmienić jego życie....

  • `Heartbreaks & Promises` to kompilacja, która promuje najświeższe nurty w rodzimej muzyce miejskiej. Odpowiedzialni za nią - duet Flirtini (Jedynak i Ment XXL) - związani są z polską sceną muzyczną od ponad dekady. Do projektu zapraszają już po raz drugi najlepszych (wybór subiektywny)...

  • Swan Karen PAN Books Swan Karen PAN Books The Spanish Promise is a sizzling summer novel from Sunday Times bestselling author Karen Swan, set in the vibrant streets of Madrid, for fans of Victoria Hislop and Santa Montefiore. One of Spain?s richest men is dying. But as he prepares his...