Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych - Anna Potyrała - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych (miękka)

Geneza, istota i praktyka współpracy

książka

Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych, Geneza, istota i praktyka współpracy - opis produktu:

Tworząc międzynarodowe sądy karne, za kluczowy element ich efektywnego funkcjonowania społeczność międzynarodowa uznała współpracę międzynarodową. Kooperacja z państwami, międzynarodowymi organizacjami o charakterze rządowym i pozarządowym, a także innymi uczestnikami stosunków międzynarodowych umożliwić miała skuteczne wypełnianie zadań, do których sądy te zostały powołane. Chodziło w szczególności o pomoc w zbieraniu i przekazywaniu materiału dowodowego, w oparciu o który mogą być sporządzone akty oskarżenia, ale także o pomoc w poszukiwaniu osób oskarżonych i przekazywaniu ich trybunałom, a w końcu o pomoc finansową i techniczną.
O tym jak niezbędna jest współpraca z członkami społeczności międzynarodowej przekonała wieloletnia praktyka działalności tych trzech sądów, w trakcie której obserwowano zarówno sukcesy, jak i porażki międzynarodowego sądownictwa karnego.
fragment Wstępu

Książka Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych Geneza, istota i praktyka współpracy, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorem książki jest Anna Potyrała. Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka, prawo, UE. Książka Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych liczy 340 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Unia Europejska wobec działalności międzynarodowych sądów karnych, Geneza, istota i praktyka współpracy

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.