Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Świat jest pełen chętnych suk

książka

Wydawnictwo Fabryka Słów
Oprawa miękka
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Trzynaście opowiadań, różnorodność tematyki, zaskakujące, autorskie wizje świata - to wszystko otrzymacie w najnowszej książce Jacka Piekary. Wszystkie historie zebrano w cztery grupy , pod intrygującymi tytułami: Miłość, seks, nienawiść - w opowiadaniach spotkasz: maltretowaną psychicznie i fizycznie kobietę, playboya posiadającego niezwykły talent pozwalający na uwiedzenie każdej kobiety oraz seryjnego mordercę, zabijającego swoje kochanki w celu zrealizowania misternego planu. Świat masek - trzy historie przygodowo-kryminalne opowiadające o perypetiach agenta O`Reilly - Ziemianina, żyjącego na planecie, na której ludzie noszą maski obrazujące ich aktualne uczucia, a niezwykłą wagę odgrywa mowa gestów. Obywatele muszą też przestrzegać setek tradycyjnych obyczajów i rytuałów.

Więcej książek z serii Bestsellery polskiej fantastyki
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wprowadzono: 12.07.2006

RECENZJE - książki - Świat jest pełen chętnych suk

4.5/5 ( 6 ocen )
  • 5
    4
  • 4
    1
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0

hajfa

ilość recenzji:26

brak oceny 25-03-2007 00:24

'Świat jest pełen chętnych suk' to nowy zbiór bardzo różnorodnych opowiadań Jacka Piekary. Autor kultowej serii książek o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie ('Sługa Boży', 'Młot na czarownice', 'Miecz aniołów' i 'Łowcy Dusz') tym razem sprezentował swoim czytelnikom 13 opowiadań zgrupowanych w 4 blokach: 'Miłość, seks, nienawiść', 'Bóg i historia', 'Obce światy' i chyba najciekawszy, a na pewno najzabawniejszy zbiór 3 opowiadań - 'Planeta masek'. Tym, którzy uwielbiają humor i cynizm Mordiego, spodoba się zwłaszcza ostatni blok, którego historia rozgrywa się na planecie, na której uzewnętrznianie emocji zrytualizowano przez ciągłe przywdziewanie i zmienianie masek noszonych na twarzy. Bardzo ciekawe jest również opowiadanie 'Arachnofobia', nawiązujące swoim stylem do 'Autobahn nach Poznań' Ziemiańskiego, czyli do ukazania historii równoległej, w której Polska nie została pokonana w II wojnie światowej.
Wszystkim polecam również zajrzenie na stronę wydawnictwa (Fabryka słów), gdzie można przeczytać fragmenty książki i obejrzeć ilustracje.