Reinkarnacja w hipnoterapii - Andrzej Kaczorowski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment

Reinkarnacja w hipnoterapii

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 248
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Reinkarnacja w hipnoterapii - opis produktu:

Odmienne stany świadomości, podróże w inny czas i przestrzeń, postrzeganie istnienia w wieloprzestrzennej rzeczywistości - to może spotkać każdego podczas seansu hipnotycznego.
O reinkarnacji, czym jest, czym nie jest, a przy tym bez namawiania do zmiany swoich dotychczasowych poglądów na jej temat, możesz przeczytać w fascynującej książce Andrzeja Kaczorowskiego Reinkarnacja w hipnoterapii. Rozmowa z własną podświadomością może sprawić, że całkowicie zmieni się świadome spojrzenie na życie. Opisy prawdziwych relacji osób uczestniczących w seansach terapeutycznych autora - stanowią bodaj najciekawsze fragmenty książki - są bowiem skarbnicą niesamowitych przeżyć zwykłych ludzi. Wyjaśniają np. karmę jako odwieczne prawo przyczyny i skutku, które kieruje naszym życiem i istnieniem we wszechświecie. Poznanie tego prawa, a przede wszystkim zrozumienie zasad, jakimi kieruje się karma, często doprowadza do zmiany naszego losu.
Do książki dołączam nagranie Autohipnozy Imagoterapia w hipnozie. Polecam Państwu słuchanie tej płytki w każdej chwili, kiedy odczujecie potrzebę połączenia się ze swoim duchem opiekuńczm, który kieruje Waszym życiem i istotami duchowymi.


Andrzej Kaczorowski - psycholog, pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii. Ukończył Moskiewską Szkołę Hipnozy oraz Pedagogiczny Uniwersytet w Moskwie ze stopniem kandydata nauk psychologicznych. Umiejętności swoje doskonalił w St. Petersburgu, Charkowie i Seminarium Duchowym w USA oraz innych Instytutach, w zakresie hipnozy werbalnej i niewerbalnej na Wschodzie i Zachodzie. Jest wykładowcą Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku oraz Instytutu Hipnozy Klinicznej w Moskwie. Prowadzi szkolenia profesjonalnej hipnozy terapeutycznej dla lekarzy, psychologów, terapeutów w kraju i za granicą. Jest czołowym hipnotyzerem, hipnologiem i hipno-terapeutą, który łączy hipnozę terapeutyczną z innymi technikami hipnozy w innych
dziedzinach życia tj. kryminalistyce, sporcie, edukacji, medycynie ludowej, biznesie włącznie z pokazami estradowymi.

Książka Reinkarnacja w hipnoterapii pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Andrzej Kaczorowski. Należy do gatunków: ezoteryka, rozwój duchowy. Książka Reinkarnacja w hipnoterapii liczy 248 stron. Jej wymiary to 170x240.
S
Szczegóły

Andrzej Kaczorowski - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Reinkarnacja w hipnoterapii

4.4/5 ( 5 ocen )
  5
  3
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Piotrek

 • 10-12-2009
 • 14:10

Tyle razy zastanawiałem się, przez ile wcieleń musiałem przejść, aby być tym kim teraz jestem. Czy rzeczywiście prawdą jest, że wybieramy następny świat i okoliczności, w jakich przyjdzie nam żyć. Temat reinkarnacji frapuje mnie od dawna i ciągle mam wiele pytań. Ta książka trochę mi pomogła. Może nawet więcej niż trochę. Teraz czuję się jakoś tak bezpiecznie, jakoś tak, jak w domu po długiej podróży. Wiele rzeczy zrozumiałem i zdałem sobie sprawę, że moje obecne postępowanie ma ogromny wpływ na kolejne wcielenia. I to jest dla mnie bardzo ważne.

Czy recenzja była pomocna?