Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP - Michał Kizyn - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP (miękka)

książka

Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP - opis produktu:

Książka zawiera bardzo obszerny i szczegółowy opis problemów związanych z klasyfikacją, oznakowaniem, pakowaniem, transportem i magazynowaniem substancji i/lub mieszanin stwarzających zagrożenie (niebezpiecznych). Autor podjął się trudnego zadania skonsolidowania przepisów WE z przepisami krajowymi i dostarczenia pracownikom magazynów skondensowanej wiedzy na temat przechowywania i obchodzenia się z substancjami i mieszaninami chemicznymi. Ważne jest zwrócenie uwagi na nową rolę pracowników magazynów, którzy zgodnie z rozporządzeniem REACH stają się aktywnymi uczestnikami w łańcuchach dostaw substancji i mieszanin stwarzających zagrożenie (niebezpiecznych) jako dystrybutorzy lub dalsi użytkownicy. Jest to bardzo cenna pozycja wydawnicza dla osób zarządzających magazynami i pracujących w magazynach. Poradnik może być również materiałem pomocniczym dla studentów kierunku towaroznawstwa oraz uczestników kursów i szkoleń o tematyce `gospodarka magazynowa`. Dr Jolanta Skowroń

Książka Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP pochodzi z wydawnictwa Instytut Logistyki i Magazynowania. Autorem książki jest Michał Kizyn. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, poradniki. Książka Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP liczy 431 stron. Jej wymiary to 176x250. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Poradnik przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z wytycznymi unijnymi REACH i CLP

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.