Oceny pracownicze w służbie cywilnej - Leszek Syguła - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Oceny pracownicze w służbie cywilnej

 • Promocja
  image-promocja

książka

Oceny pracownicze w służbie cywilnej - opis produktu:

Po raz drugi autorzy podejmują temat ocen pracowniczych w służbie cywilnej, tym razem w związku ze zmianą przepisów dotyczących procesów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej.
Książka w formie poradnika ma wspierać przełożonych i pracowników w procesie oceniania. Część dotycząca procedury jest dedykowana członkom korpusu służby cywilnej. Odbiorcą części `Oceny w praktyce` mogą być Czytelnicy chcący pogłębić wiedzę z zakresu oceniania pracowników, bez względu na rodzaj i miejsce pracy (administracja publiczna, wymiar sprawiedliwości, biznes).

Zmiana przepisów była inspiracją do tego, aby przygotować poradnik dla przełożonych i pracowników, jak skorzystać w sposób świadomy z możliwości, jakie daje ocena pracownicza. Poradnik składa się z dwóch części. Trzy pierwsze rozdziały dedykowane są tym wszystkim, którzy chcą poznać zmienioną procedurę i prawidłowo wypełnić arkusze. Druga część książki (Rozdział IV) jest kierowana do przełożonych i pracowników, którzy chcieliby się profesjonalnie przygotować do oceny pracowniczej. Do przeczytania całej książki zachęcam tych, którzy chcą przyjrzeć się ocenom zarówno od strony formalnej, jak i praktycznej.
Iwona Sługocka

Oceny pracownicze w służbie cywilnej - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Oceny pracownicze w służbie cywilnej, od Leszek Syguła, Iwona Sługocka. Oceny pracownicze w służbie cywilnej spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Leszek Syguła, Iwona Sługocka. Nie będziesz żałował! Oceny pracownicze w służbie cywilnej i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Oceny pracownicze w służbie cywilnej pochodzi z wydawnictwa CeDeWu. Autorami książki są Leszek Syguła, Iwona Sługocka. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, pracy i ubezpieczeń społecznych. Książka Oceny pracownicze w służbie cywilnej liczy 124 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  pracy i ubezpieczeń społecznych
Wydawnictwo: CeDeWu
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x235
Ilość stron: 124
ISBN: 9788375568073
Wprowadzono: 10.12.2015

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Oceny pracownicze w służbie cywilnej - Leszek Syguła, Iwona Sługocka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

2.8/5 ( 6 ocen )
 • 5
  0
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: