MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia - Louise L. Hay - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia

seria: Magia Życia

przeczytaj fragment

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 124
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia, seria: Magia Życia - opis produktu:

Życie potrafi zaskakiwać. Przekonał się o tym dobitnie Jonathan Langley, który w wyniku nieuleczalnej choroby stracił wzrok. Z odnoszącego sukcesy malarza, przeistoczył się w samotnika żyjącego w czterech ścianach mieszkania, które od tego momentu stało się jego osobistym więzieniem. W duszy artysty zagościło wyłącznie zgorzknienie i niechęć do całego świata. Ale wtedy w mrocznym tunelu pojawił się promyk światła.
Jonathan poznaje swoją nad wiek rozwiniętą, jedenastoletnią sąsiadkę, Lupe. Pomiędzy tą dwójką nawiązuje się niespodziewana przyjaźń. Radosna obecność dziewczynki rozbija skorupę skrywającą niewidomego artystę, ujawniając delikatnego mężczyznę, którego spotkała tragedia. Lupe ukazuje mu nowe perspektywy, jakie otwiera moc uprzejmości, współczucia i miłości.
Ta, oparta na ponadczasowych naukach Louise L. Hay, powieść pomoże Ci zrozumieć terapeutyczny wpływ pozytywnego myślenia. Nauczy Cię ona również kierować się głosem serca i czerpać radość z każdego przeżytego dnia.
Ta wyjątkowa książka czerpie z bogatego doświadczenia jej autorek.

Louise L. Hay to popularna mówczyni i autorka licznych międzynarodowych bestsellerów, której książki rozeszły się na całym świecie w ponad 50 milionach egzemplarzy. Od ponad 30 lat pomaga ludziom z całego świata odkrywać i wykorzystywać swój pełen potencjał do rozwoju osobistego i samouzdrawiania.

Lynn Lauber opublikowała trzy własne książki, a także współpracowała z wieloma innymi autorami. Jej eseje ukazały się w The New York Times.
Teraz obie Autorki połączył swoje siły, by ukazać Ci magię życia!

Książka MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia seria: Magia Życia, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorami książki są Louise L. Hay, Lynn Lauber. Należy do gatunków: ezoteryka, rozwój duchowy, poradniki, samodoskonalenie. Książka MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia liczy 124 stron.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Louise L. Hay, Lynn Lauber - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - MALUJĄC PRZYSZŁOŚĆ Od tragedii do szczęścia, seria: Magia Życia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Kamil

ilość recenzji:2

brak oceny 20-07-2012 09:54

Są różne sposoby na dostrzeżenie tego, co jest w życiu ważne. Czasem niezbędny do tego jest bardzo silny wstrząs, a nawet... utrata wzroku! Tak było w przypadku Jonathana Langleya, którego wzruszającą historię opisały Louise L. Hay i Lynn Lauber. W tej niezwykle ciepłej książce dramat przeplata się ze szczęściem, a trudności stawiane przed nami przez codzienność są skutecznie usuwane z naszej drogi przez ogromną potęgę przyjaźni. Książka dla wszystkich ? niezależnie od płci, wieku czy zainteresowań! Kamil

Czy recenzja była pomocna?