Leki po Dyplomie. Pediatria 2019 - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Leki po Dyplomie. Pediatria 2019 (miękka)

książka

  • Wydawnictwo Medical Tribune Polska
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 656
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Leki po Dyplomie. Pediatria 2019 - opis produktu:

Książka Leki po Dyplomie - Pediatria przeznaczona jest dla lekarzy pediatrów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

W rozdziale "Preparaty" zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, umieszczono tu także informacje o szczepionkach stosowanych u dzieci oraz o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o wybranych lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach, które mogą być stosowane u dzieci, promowanych przez firmy farmaceutyczne. W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

...ceny leków...

Wartościową informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2019 r. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie - Pediatria preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).


Spis treści:

- Od wydawcy

- Objaśnienia

- Skróty używane w książce

- Oznaczenia państw

- Wykaz substancji czynnych i preparatów

- Wykaz preparatów według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC)

- Preparaty (w układzie alfabetycznym według nazw handlowych - Rp., Lz, OTC i inne)

Książka Leki po Dyplomie. Pediatria 2019 pochodzi z wydawnictwa Medical Tribune Polska. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Leki po Dyplomie. Pediatria 2019 liczy 656 stron. Jej wymiary to 120x190. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Leki po Dyplomie. Pediatria 2019

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.