Buduj z wyobraźnią. Pojazdy - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Buduj z wyobraźnią. Pojazdy

Lego Iconic

książka

 • Wydawnictwo Ameet
 • z serii Lego
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 80
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Wyprawka do -40%. Zamów na gandalf.com.pl i skorzystaj z darmowej dostawy. Szkoła rusza!

Buduj z wyobraźnią. Pojazdy, Lego Iconic - opis produktu:

Ten niesamowity zestaw prezentowy zawierający dwie książki i ponad 50 klocków LEGO? pozwoli rozbudzić twórczy zapał twojego dziecka i zapewni mu kreatywną zabawę. Budując pojazdy z małym konstruktorem, zachęcisz go do samodzielnego myślenia i znajdowania własnych rozwiązań. Pełne humoru historie, ciekawe zadania i łamigłówki zainspirują twoją pociechę do dalszej zabawy oraz skłonią do tworzenia własnych konstrukcji. Świetny pomysł na wspólną rozrywkę dla całej rodziny!

Rozbudź twórczy zapał swojego dziecka za pomocą tego niesamowitego zestawu prezentowego, który zawiera dwie książki i ponad 50 klocków LEGO?!
Dlaczego kreatywność jest ważna?
1. Budując pojazdy z małym konstruktorem, zachęcasz go do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów.
2. Żartobliwe zadania i pomysły na dalsze zabawy zainspirują twoją pociechę do przebudowywania i przeprojektowywania pojazdów, pomagając wyjść poza oczywiste schematy myślenia i działania.
Dołączony do zestawu notatnik z zadaniami jeszcze bardziej pobudzi wyobraźnię malucha. Radość z powstających dzieł umocni pewność siebie dziecka i rozwinie jego umiejętności komunikacyjne. I to wszystko w trakcie zabawy!
Co niezwykłego dzisiaj zbudujecie?

Książka Buduj z wyobraźnią. Pojazdy Lego Iconic, pochodzi z wydawnictwa Ameet. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, kreatywność. Książka Buduj z wyobraźnią. Pojazdy liczy 80 stron. Jej wymiary to 188x249. Buduj z wyobraźnią. Pojazdy jest częścią serii Lego.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Buduj z wyobraźnią. Pojazdy, Lego Iconic

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

BarbaraT

ilość recenzji:287

5-12-2019 08:38

Mogę zaryzykować stwierdzenie, że LEGO? to najbardziej znane klocki na całym świecie. Legendarne, ponadczasowe, świetnej jakości i dostosowane do dzieci w każdym wieku. Nasze najnowsze odkrycie to niesamowity zestaw prezentowy zawierający dwie książki i ponad 50 klocków LEGO?. Prezentuje się fantastycznie. Znajduje się w twardym, otwieranym jak książka pudełku z okienkiem, przez które widać klocki. W środku mają nadrukowane plansze do zabawy. Kolorowa książka "Buduj z wyobraźnią" rozbudza twórczy zapał dziecka. Została bardzo zmyślnie napisana w formie historyjek. Podzielona jest na siedem rozdziałów i w każdej z nich pojawia się inny bohater. Wszystkie części składają się z trzech etapów tworzenia i otwartej zabawy. Notatnik z zadaniami liczy 32 strony i znajdziemy tu kreatywne zadania, jak np. odnajdywanie różnic, projektowanie własnych konstrukcji, odnajdywanie danego elementu w gąszczu szczegółów, łączenie kropek, kolorowanie, labirynty, dokańczanie rysunków wg wzoru, odnajdywanie lustrzanych odbić, kolorowanie wg legendy, kółko i krzyżyk. Do zestawu dołączono ponad 50 klocków LEGO? i jest to wystarczająca ilość, aby najmłodsi mogli puścić wodze wyobraźni i stworzyć nie tylko przedstawione w książce stworki czy pojazdy, ale także inne budowle. "LEGO?. Buduj z wyobraźnią " to przepiękne, fantastyczne zestawy prezentowe, które na pewno ucieszą każdego fana klocków LEGO?. Taka zabawa niesie same korzyści. Rozwija logiczne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, ćwiczy precyzję ruchów, koncentrację i koordynację ręka - oko.

Czy recenzja była pomocna?