Jak facet z facetem - Przemysław Pilarski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

Jak facet z facetem - opis produktu:

Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, terapeuta i seksuolog pracujący na co dzień z wieloma gejowskimi parami, w rozmowie o specyfice związków homoseksualnych. Z książki Jak facet z facetem czytelnik dowie się jak zbudować stabilną i udaną relację, jak radzić sobie z byciem singlem, a także o tym, z jakimi problemami warto udać się do specjalisty. Z dala od moralizowania, dawania jedynie słusznych rad i używania skomplikowanych terminów. Jak najbliżej życia.

Andrzej Gryżewski - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny , certyfikowany edukator seksualny. Absolwent Wydziału Psychologii warszawskiej WSFiZ, w zakresie seksuologii klinicznej i sądowej. Aktywny uczestnik krajowych i międzynarodowych konferencji seksuologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W latach 2007-2012 współpracował z prof. dr hab. Z. Lwem-Starowiczem w Instytucie Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Przemysław Pilarski - obecnie scenarzysta, stand-uper, dramaturg; kiedyś dziennikarz, krytyk literacki. Członek Pracowni Podejrzanych Praktyk Teatralnych przy Teatrze Powszechnym w Warszawie oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Książka Jak facet z facetem pochodzi z wydawnictwa Zwierciadło. Autorami książki są Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie. Książka Jak facet z facetem liczy 248 stron. Jej wymiary to 143x210. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Przemysław Pilarski, Andrzej Gryżewski - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Jak facet z facetem

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 17 ocen )
 • 5
  13
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Reggie

ilość recenzji:0

brak oceny 6-07-2016 00:00

To chyba pierwsza taka książka na rynku, która być może powinna pojawić się już wcześniej? Myślę, że zainteresowani znajdą tutaj wiele interesujących porad i cennych informacji, do których wcześniej pewnie udałoby się im dotrzeć, ale z pewnością nie otrzymaliby ich w takiej formie. Bo w końcu tu facet gada z facetem. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?