Inteligencja miłosna - Mary i John Valentis - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Inteligencja miłosna

książka

 • Wydawnictwo Jacek Santorski
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 240
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Inteligencja miłosna - opis produktu:

W naszych czasach związki "zużywają się" o wiele szybciej niż w poprzednich pokoleniach, a reguły, które nimi rządzą, zmieniają się tak często, że nie nadążamy ich przyswajać. Znalezienie właściwej drogi wśród nagłych związkowych zwrotów i powikłań wymaga szczególnego rodzaju inteligencji, na którą składają się talenty społeczne, znajomość samego siebie, umiejętne sterowanie swoimi emocjami i trafne postrzeganie otoczenia. To przyspieszenie wraz z rosnącą swobodą wyboru partnera i sposobu życia sprawia, że umiejętne postępowanie w związkach staje się większym i bardziej złożonym wyzwaniem, niż do tego przywykliśmy.

"Inteligencja miłosna" to intensywny kurs mądrego postępowania w miłości, które polega na zastosowaniu inteligencji emocjonalnej w życiu intymnym.
W stanie zakochania szczególnie łatwo "tracimy głowę" i podejmujemy kluczowe decyzje, kierując się głównie sercem lub bodźcami erotycznymi. Jeśli dodamy do tego działanie hormonów, które natura stworzyła z myślą o przedłużaniu gatunku ludzkiego - a nie wspieraniu trwałości związków, w rezultacie otrzymujemy zazwyczaj romans połączony z intelektualną zapaścią. Z umysłem i ciałem zaprzątniętym poszukiwaniem partnera, można zachować bystrość we wszystkich innych dziedzinach życia, ale nie w miłości... I nawet wielce obiecujący związek może szybko się załamać, o ile nie dysponujemy emocjonalnym know-how, które pozwoliłoby go nam uczynić trwałym.
Nawet mając najlepszych intencje, niemałe miłosne "doświadczenia", prawdopodobnie znowu zabrniemy w tę samą ślepą uliczkę i doznamy podobnych rozczarowań jak w poprzednim nieudanym związku. Samym wysiłkiem umysłu nie zapewnimy sobie szczęścia, nie pogłębimy trwałej i wzajemnej relacji miłości. Nie składamy się tylko z logiki i zdrowego rozsądku. W związkach władają nami emocje i to one decydują w istocie o tym, czym będzie nasz "rozsądek" .
Wykorzystując siłę swojej inteligencji miłosnej i rozwijając umiejętności zarysowane w tej książce, możesz przerwać błędne koło miłosnych déja vu.
www.gandalf.com.pl; Inteligencja miłosna; Mary i John Valentis
tłumaczenie: Paweł Lubański

Książka Inteligencja miłosna pochodzi z wydawnictwa Jacek Santorski. Autorem książki jest Mary i John Valentis. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, miłosne i partnerskie. Książka Inteligencja miłosna liczy 240 stron. Jej wymiary to 125x195.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Inteligencja miłosna

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: