Dzieci z trudnościami poznawczymi i emocjonalnymi w młodszym wieku - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dzieci z trudnościami poznawczymi i emocjonalnymi w młodszym wieku (miękka)

Terapia i wspieranie

książka

Dzieci z trudnościami poznawczymi i emocjonalnymi w młodszym wieku, Terapia i wspieranie - opis produktu:

Celem monografii jest ukazanie możliwości oddziaływania psychopedagogicznego w pracy z dziećmi młodszymi (w przedszkolu i szkole), doświadczającymi ograniczeń intelektualnych bądź afektywnych. Książka składa się z dziewięciu rozdziałów, poświęconych zróżnicowanym zagadnieniom, m.in. terapii dzieci z trudnościami emocjonalnymi, biblioterapii, kynoterapii, rozwijaniu empatii u dzieci czy efektywności wykorzystania podręczników szkolnych w klasach, w których kształcą się wspólnie kilkulatki z niepełnosprawnościami i te bez dysfunkcji. Książka skierowana jest do różnych grup odbiorców: studentów pedagogiki, pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki specjalnej, a także pedagogów i nauczycieli pracujących z uczniami z wyzwaniami rozwojowymi, jak również do naukowców zainteresowanych problematyką wsparcia dzieci młodszych.

Książka Dzieci z trudnościami poznawczymi i emocjonalnymi w młodszym wieku Terapia i wspieranie, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Polecane

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Dzieci z trudnościami poznawczymi i emocjonalnymi w młodszym wieku, Terapia i wspieranie

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.