Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych - Agnieszka Piechocka-Kałużna - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych (miękka)

książka

Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych - opis produktu:

Książka, przeznaczona dla osób zajmujących się audytem zewnętrznym, szczegółowo wyjaśnia, jak przygotowywać dokumentację badań sprawozdań finansowych z uwzględnieniem przepisów prawnych obowiązujących od 1 stycznia 2010 r. Autorzy, pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i biegli rewidenci, omawiają znaczenie nowych zasad wewnętrznej kontroli jakości, konstrukcję kart roboczych i ich zastosowanie w przypadku badania bilansu, rachunku zysków i strat oraz pozostałych części sprawozdania finansowego. Dzięki systematycznemu ujęciu oraz wskazaniu najczęstszych błędów popełnianych przez badane podmioty ich praca stanowi cenną pomoc dla biegłych rewidentów i osób uczących się tego zawodu, a także dla głównych księgowych.

Agnieszka Piechocka-Kałużna, biegły rewident, dr n. ekonomicznych, adiunkt, Katedra Rachunkowości, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Prokurent ADP Biegli Rewidenci Sp. z o.o. w Poznaniu, wykładowca na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów (dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce).

Agnieszka Kryśkiewicz-Burnos, Wiceprezes Zarządu BBR Elma-PolAudit Sp. z o.o. w Łodzi oraz od roku 2003 współpracuje z Krajową Komisją Nadzoru sprawującą kontrolę nad jakością badań sprawozdań finansowych w kraju pełniąc nieprzerwanie funkcję wizytatora KKN, a także od roku 2007 członek komisji KRBR ds. standardów rewizji finansowej i norm wykonywania zawodu biegłego rewidenta.

Radosław Kałużny, FCCA, biegły rewident, dr n. ekonomicznych, adiunkt, Katedra Bankowości, Wydział Ekonomii, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Prezes Zarządu ADP Biegli Rewidenci Sp. z o.o. w Poznaniu, wykładowca na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów oraz dla kandydatów na biegłych rewidentów (dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce).

Książka Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych pochodzi z wydawnictwa PWN. Autorami książki są Agnieszka Piechocka-Kałużna, Radosław Kałużny, Agnieszka Kryśkiewicz-Burnos. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, finansowe. Książka Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych liczy 312 stron. Jej wymiary to 168x238. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
 • Dział: Książki
 • Kategoria: nauki społeczne,  prawo,  finansowe
 • Wydawnictwo: PWN
 • Oprawa: miękka
 • Okładka: miękka
 • Wymiary: 168x238
 • Ilość stron: 312
 • ISBN: 978-83-01-16512-3
 • Wprowadzono: 15.04.2011

Agnieszka Piechocka-Kałużna, Radosław Kałużny, Agnieszka Kryśkiewicz-Burnos - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Dokumentacja biegłego rewidenta z badania sprawozdań finansowych

4.3/5 ( 10 ocen )
  5
  7
  4
  0
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.