Bliźnięta - pierwszy rok życia / PRACA ZBIOROWA | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Bliźnięta - pierwszy rok życia (miękka)

czyli BOBOLOTEM do nieba i z powrotem

książka

 • Wydawnictwo Impuls
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 206
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Bliźnięta - pierwszy rok życia, czyli BOBOLOTEM do nieba i z powrotem - opis produktu:

Bobolotem do nieba i z powrotem to historia jednego roku z życia naszej rodziny. Przełomowego roku. Najtrudniejszego, najbardziej wymagającego i wyczerpującego, a jednocześnie najpiękniejszego - tego, w którym przyszli na świat nasi synkowie.
Jeśli również spodziewacie się bliźniąt, to, po pierwsze, moje gratulacje! Po drugie: polecam tę książkę, gdyż nie mam wątpliwości, że okaże się dla Was wartościową lekturą.
Dowiecie się z niej rzeczy, których nie uczą w szkołach rodzenia, przeczytacie rady, których nie udzielą Wam rodzice "pojedynczych" dzieci, zapoznacie się z wykorzystanymi przez nas metodami postępowania, ocenicie, czy warto je zastosować, czy też zdecydujecie się zrobić zupełnie odwrotnie!
Kim jesteśmy i po co ta książka?
Mam na imię Asia, mój mąż to Kuba. Głównymi bohaterami książki są nasi synowie: Benio i Samuelek.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

 • RRecenzje
 • Książka
 • Bliźnięta - pierwszy rok życia, czyli BOBOLOTEM do nieba i z powrotem
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny

Anna Sz.

 • 29-05-2019
 • 14:42

Czytając wstęp napisany przez autorkę książki pt. Bliźnięta-pierwszy rok życia, czyli bobolotem do nieba i z powrotem Panią Joannę Maciejewską wydaną w formie pamiętnika byłam pod wielkim wrażeniem spojrzenia, jak wygląda życie rodziców, z perspektywy przygotowań się do bycia podwójnym rodzicami, zanim ich sympatyczne bliźnięta Samuel i Beniamin pojawią się na świecie.

Droga Pani Joanny nie wyglądała łatwo, gdyż pokonywała dzielnie szybkie i niełatwe dla niej decyzje związane z przebiegiem ciąży.

Dzięki towarzyszącej na każdym kroku obecności męża było jej raźniej znosić trud związany z ciągłym wyzwaniami pod względem zdrowotnym.
Pani Joanna nie poddawała się nawet w chwili, kiedy miała chwilę zwątpień. Poznawała wiele młodych mam, które też jak ona były traktowane niegodnie jako przyszłe mamy.

Pani Joanna wraz z mężem Jakubem dzielą się z Czytelnikami swoją rodzinną historią, w której opowiada o swoich przeżyciach, wzlotach i upadkach, ale udowodnili, że pomimo wszystko miłość do bliźniąt to podwójne szczęście i radość.

To doskonale napisana książka, w której Czytelnik, rodzic znajdzie praktyczne porady, osobiste uwagi autorki i jej męża Jakuba z perspektywy bycia tatą bliźniąt, przebiegu wizyt lekarskich, przebieg ciąży bliźniaczej, poród oraz opisany barwnym językiem pierwszy miesiąc życia- dwunasty miesiąc życia, pierwsze urodziny.

Dla wielu Czytelników ta książka stanowiła będzie podpowiedź, jak można pomimo wielu na początku zadanych sobie pytań związanych z psychologią:

Jak sobie poradzimy, mając na utrzymaniu bliźniaki?,

Czy uzyskamy odpowiednią pomoc od państwa, lekarza?

Książka ta została wzbogacona o pięknie wykonane i zamieszczone w niej zdjęcia z życia całej rodziny od momentu narodzin, aż po ukończenia roku przez chłopców.

Trudny roczny okres wychowania tych przesympatycznych chłopców Samuela i Beniamina wynagradza rodzicom ogromna siła miłości, czas spędzony z nimi, ich szybki rozwój oraz to, że lubią, być w centrum zainteresowania zachowując przy tym uśmiech i przedmiot, z którym są blisko zainteresowani.

Książkę tę polecam przeczytać każdemu Czytelnikowi.

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Drogi Rodzicu, zastanawiałeś się kiedyś jak rozmawiać ze swoim dzieckiem o gospodarce i społeczeństwie? Czy w ogóle powinniśmy zainteresować dzieci takim tematem, skoro w szkole nie ma zajęć z ekonomii? Dla osób, które wiedzą, że zrozumienie praw rynkowych nie jest rzeczą zarezerwowaną wyłącznie...

 • Drogi Rodzicu, zastanawiałeś się kiedyś jak rozmawiać ze swoim dzieckiem o gospodarce i społeczeństwie? Czy w ogóle powinniśmy zainteresować dzieci takim tematem, skoro w szkole nie ma zajęć z ekonomii? Dla osób, które wiedzą, że zrozumienie praw rynkowych nie jest rzeczą zarezerwowaną...

 • Rok po tym, jak w wypadku ginie jedna z bliźniaczek jednojajowych, Lydia, Angus i Sarah Moorcroft przeprowadzają się na maleńką szkocką wysepkę, którą Angus odziedziczył po babci. Liczą na to, że będą mogli tam podnieść się z traumy. Jednak gdy ich żyjąca córka, Kirstie, twierdzi, że pomylili jej...

 • 64.84 zł
  47.33 zł

  Kontynuacja słynnego poradnika `W oczekiwaniu na dziecko` Zawiera niemal wszystko, co powinni wiedzieć rodzice o pierwszym roku życia dziecka Wstęp i konsultacja naukowa prof. zw. dr hab. n. med. Marian Krawczyński, dyrektor Instytutu Pediatrii Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w...

 • 34.90 zł
  34.56 zł

  Rok po tym, jak w wypadku ginie jedna z bliźniaczek jednojajowych, Lydia, Angus i Sarah Moorcroft przeprowadzają się na maleńką szkocką wysepkę, którą Angus odziedziczył po babci. Liczą na to, że będą mogli tam podnieść się z traumy. Jednak gdy ich żyjąca córka, Kirstie, twierdzi, że pomylili jej...

 • Poradnik ma być przewodnikiem dla kobiet, wyjaśniającym przebieg ciąży, ewentualne zagrożenia, ale też wskazującym, w jaki sposób dbać o siebie by tych zagrożeń uniknąć. Ciąża mnoga to szczególny przypadek w ginekologii. Każda jest uznawana przez lekarzy za ciążę wysokiego ryzyka. Dlatego po...