Wydawnictwo grupa IMAGE - testy na prawo jazdy | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

grupa IMAGE

Wydawnictwo działa od 1989 roku, a jego specjalnością jest edukacja komunikacyjna. Poprzez swoje publikacje wspiera wychowanie komunikacyjne, doskonalenie zawodowe i szkolenie kierowców. Dzięki produktom Image Grupy kolejne pokolenia Polaków mogą zasiąść za kółkiem.

Image Grupa


Na ofertę Grupy Image składają się przede wszystkim podręczniki, zeszyty ćwiczeń, programy komputerowe, poradniki, filmy, zestawy dydaktyczne itp. dla branży szkoleniowej i motoryzacyjnej. Zawarte w nich treści mają wysoki poziom merytoryczny i edytorski. Są na bieżąco uaktualniane, uzupełniane i unowocześniane. Przy tworzeniu produktów Grupy Image pracują wybitnie eksperci i recenzenci.

Grupa Image prawo jazdy


Publikacje Grupy Image od lat wspierają przyszłych kierowców w nauce do egzaminów na prawo jazdy kat. A, B, C, D i T. Dzięki podręcznikom tej oficyny mogą poznać przepisy ruchu drogowego, prawidłowe techniki kierowania motocyklem, samochodem, ciężarówką, autobusem czy ciągnikiem, dowiedzieć się, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze i nauczyć podstawowych czynności obsługowych pojazdu. Wśród książek przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy Grupy Image znaleźć można też pozycje traktujące o budowie i obsłudze samochodu, eko-jeździe, pierwszej pomocy, a także przedstawiające znaki drogowe, kodeks drogowy oraz taryfikator mandatów i punktów karnych.

Grupa Image testy B


Zanim kursant przystąpi do egzaminu praktycznego, czeka go sprawdzian z teorii. Dzięki książkom z testami B Grupy Image w mig przyswoisz niezbędną wiedzę, a egzamin będzie tylko formalnością. W publikacjach znajdziesz oficjalne pytania przygotowane przez Ministerstwo, te z bazy PWPW, pytania opracowane przez Grupę Image i przekazane PWPW oraz inne, przykładowe. Programy, przygotowujące do egzaminu teoretycznego, zawierają również animacje dotyczące pierwszeństwa w ruchu drogowym. Testy B Grupy Image wydawane są też w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Grupa Image testy


Z publikacji zawierających testy Grupy Image mogą skorzystać również kierowcy planujący przystąpić do kwalifikacji wstępnej na kierowcę zawodowego kat. C i D. Pozwalają one zapoznać się z pytaniami, zbliżonymi do tych, z którymi zetkniesz się na egzaminie państwowym. Dzięki testom Grupy Image możesz też przeprowadzić sam egzamin, zarówno dla kwalifikacji wstępnej, jak i wstępnej przyspieszonej. Składa się on z 30 pytań, podzielonych na część podstawową oraz specjalistyczną (odrębną dla każdej z kategorii:  C, C+E, C1 i C1+E albo D, D+E, D1 i D1+E). Ten rodzaj testów Grupy Image również znajdziesz w kilku wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej. Wybierz publikacje tej oficyny z oferty Gandalfa, a z pewnością dobrze przygotujesz się do czekającego Cię egzaminu.
z4
1 - 4 z 89 ofert