Zagadka purpurowej orchidei Audiobook CD Audio - Agnieszka Stelmaszczyk - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zagadka purpurowej orchidei Audiobook CD Audio

Klub przyrodnika Tom 1

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

audiobook cd

Zagadka purpurowej orchidei Audiobook CD Audio, Klub przyrodnika Tom 1 - opis produktu:

Pierwszy tom nowej serii Agnieszki Stelmaszyk - autorki bestsellerowej serii Mazurscy w podróży.

Purpurowa orchidea to zagrożony wyginięciem kwiat, którego ostatni okaz na świecie rośnie w trudno dostępnej azjatyckiej dżungli. Misji odnalezienia go i ocalenia gatunku podejmuje się botanik Paul Flynn. Okazuje się jednak, że dociera na miejsce za późno - kwiat zostaje skradziony przez najemników wynajętych przez bogatego kolekcjonera. W tym samym czasie w trakcie konferencji organizowanej w ramach szczytu klimatycznego w tajemniczych okolicznościach znika jedna z prelegentek Alicja Szafrańska, która badała wpływ ludzkiej działalności na globalne ocieplenie. Niewiele później czwórka przyjaciół z Klubu Przyrodnika - Natalia, Zuzanna, Tymek i Dominik - dowiaduje się o zaginięciu mieszkającego w pobliżu Wiktora Orlińskiego. Nikt nie wie, gdzie podział się starszy mężczyzna, ale jego ukochana szklarnia została wcześniej zdemolowana przez nieznanego sprawcę. Nastolatki postanawiają zbadać tę sprawę i spróbować rozwikłać tajemnicę zaginięcia zaprzyjaźnionego sąsiada. Szybko zwracają uwagę na wskazówki łączące jego zniknięcie ze sprawą Alicji Szafrańskiej. Nie spodziewają się jednak, że tym samym natrafią na ślad kryminalnej intrygi, przez którą może im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo...

Wielowątkowa historia, która wciągnie nie tylko najmłodszych czytelników. W emocjonującą przygodowo-kryminalną fabułę autorka ponownie włączyła element edukacyjny, czytelnicy dowiedzą się wielu interesujących ciekawostek o roślinach, zwierzętach i ochronie przyrody. Po raz kolejny Agnieszka Stelmaszyk stworzyła historię od której wprost nie będzie można się oderwać!

Audiobook cd Zagadka purpurowej orchidei Audiobook CD Audio Klub przyrodnika Tom 1, pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Agnieszka Stelmaszczyk. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca, literatura młodzieżowa, literatura przygodowa.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Zagadka purpurowej orchidei Audiobook CD Audio, Klub przyrodnika Tom 1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: