Umowy na czas określony w przedszkolu Audiobook CD Audio - PRACA ZBIOROWA - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Umowy na czas określony w przedszkolu Audiobook CD Audio

audiobook cd

Umowy na czas określony w przedszkolu Audiobook CD Audio - opis produktu:

Nowe zasady stosowania, praktyczne zasady postępowania oraz wzory dokumentów.
Stan prawny na dzień 22 lutego 2016 r.
Dotychczasowe zasady stosowania umów na czas określony w przedszkolu. Zmiana zasad stosowania umów na czas określony w przedszkolu. Wpływ zmian na umowy na czas określony trwające w dniu 22 lutego 2016 r. Aktualizacja informacji o warunkach zatrudnienia na podstawie umów na czas określony po 22 lutego 2016r. WZORY DOKUMENT?W. Akty prawne.
Materiały na płycie są zapisane w formatach doc, odt oraz pdf.
Pliki doc i odt będzie można modyfikować po przegraniu ich z płyty na komputer.
Od dnia 22 lutego 2016 r. obowiązuje ustawa z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw ? dalej u.z.k.p., nowelizująca ustawę z dnia 26 czerwca 1974 r. ? Kodeks pracy ? dalej k.p. Nowelizacja wprowadza szereg zmian.
W publikacji wyjaśniono na przykładach:
jak zawierać umowy terminowe po dniu 22 lutego 2016 r.; jak liczyć okres 33 miesięcy i jego upływ; w jakim stopniu nowe przepisy Kodeksu pracy dotyczą zawierania umów na czas określony z nauczycielami; czy nowe zasady wypowiadania umów terminowych odnoszą się do umów z nauczycielami; czy przedszkole ma obowiązek informowania Państwowej Inspekcji Pracy o zawarciu umowy na czas określony; jaki wpływ mają nowe regulacje na umowy zawarte przed dniem 22 lutego 2016 r. i obowiązujące w tym dniu.
Na konkretnych przykładach wyjaśniono, jak po dniu 22 lutego 2016 r. zmieni się brzmienie obecnie obowiązujących umów na czas określony:
które (i w jakim wymiarze) zostaną wliczone do nowego limitu umów; które przekształcą się w umowy na czas nieokreślony; które ulegną rozwiązaniu na obecnie obowiązujących warunkach; które zostaną objęte nowym okresem wypowiedzenia.
W związku z tym dyrektor ma obowiązek w określonych terminach:
uzupełnić treści umowy; złożyć zawiadomienie do PIP; przedłużyć okres wypowiedzenia; zaktualizować informację o warunkach zatrudnienia.

Audiobook cd Umowy na czas określony w przedszkolu Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki humanistyczne.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Umowy na czas określony w przedszkolu Audiobook CD Audio

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.