Toxic Jak sobie radzić z osobami które utrudniają ci życie? Audiobook CD Audio - Joanna Jankiewicz - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Toxic Jak sobie radzić z osobami które utrudniają ci życie? Audiobook CD Audio

audiobook cd

Toxic Jak sobie radzić z osobami które utrudniają ci życie? Audiobook CD Audio - opis produktu:

Najtrudniejszym etapem obcowania z drugim człowiekiem jest moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że ta osoba nas krzywdzi. Niskie poczucie własnej wartości z powodu krytyki, obgadywania, niezdrowa rywalizacja, nieuczciwe traktowanie przez kolegów z pracy, niedocenienie ze strony rodziców. Znasz to skądś?

Każdy ma prawo wiedzieć, co robić, żeby bronić się przed osobą toksyczną. Od dzisiaj nie musisz już czytać skomplikowanych rozpraw psychologicznych, żeby taką osobę zrozumieć, co jest pierwszym krokiem do tego, aby sobie z nią poradzić.

Czym charakteryzuje się ta publikacja?
Pozwoli ci w pełni zrozumieć, kim jest osoba toksyczna oraz jakie są skutki krótkofalowego i długofalowego obcowania z nią. Wszystko poparte przykładami z życia, które są szczegółowo opisane.

Czyta Hubert Chłopicki.

Audiobook cd Toxic Jak sobie radzić z osobami które utrudniają ci życie? Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Złote myśli. Autorem książki jest Joanna Jankiewicz. Należy do gatunków: poradniki, inne. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Toxic Jak sobie radzić z osobami które utrudniają ci życie? Audiobook CD Audio

4.7/5 ( 14 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

AN

6-06-2016 08:11

dobra książka, która pomaga otworzyć oczy, zrobić krok o przodu i dokonać zmian w swoim życiu. KSIĄŻKA DLA KAŻDEGO: bo każdy po trochę jest osobą toksyczną. a zarazem każdy z nas napotkał na swojej drodze kogoś toksycznego. sytuacja jest wyjątkowo trudna jeżeli jesteśmy ofiarą a otaczają nas osoby toksyczne: ojciec, matka, rodzeństwo, szef, współpracownicy, sąsiad.... itp Najbardziej nie umiemy się uwolnić od osób toksycznych w rodzinie. A przecież życie mamy tylko jedno i trzeba korzystać z każdego dnia. Nikt nie może nami manipulować. Nikt nie może zmuszać na do czegoś. Nikt nie może nas wykorzystywać. Najważniejsze aby uwolnić się od wampirów energetycznych!!! Szkoda marnować kolejnego dnia dla osoby, która wyciąga z Ciebie całą pozytywna energie. Aby robić to co chcemy i jak chcemy! Bez wyrzutów sumienia i z uśmiechem na twarzy. A może warto sprawdzić czy to Ty jesteś toksyczny? przecież wszyscy popełniamy błędy.

Czy recenzja była pomocna?