Tomek Sawyer jako detektyw Audiobook CD Audio - Mark Twain - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Tomek Sawyer jako detektyw Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Tomek Sawyer jako detektyw Audiobook CD Audio - opis produktu:

Spokojne i leniwe wakacje na pewno nie z Tomkiem Sawyerem i Huckiem Finnem!
Kiedy już wydaje się, że chłopców czekają najnudniejsze wakacje w całym ich życiu, pojawia się list... a wtedy dwójka najsłynniejszych literackich rozrabiaków stanie przed najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną zagadką, z jaką kiedykolwiek musieli się zmierzyć. Czy Tomek przy pomocy wiernego Hucka poradzi sobie z rozwiązaniem tajemnicy równie dobrze jak Sherlock Holmes i Hercules Poirot? Czy pomoże swoim najbliższym, którzy znaleźli się w nie lada kłopotach? Przekonajcie się sami!

Mark Twain - zecer, górnik w kopalni srebra, poszukiwacz złota w Kalifornii , pilot parostatków, dziennikarz, satyryk, a przede wszystkim pisarz. Twain nazywany `ojcem literatury amerykańskiej`, jest autorem jednych z najważniejszych powieści dla dzieci i dorosłych.
Ireneusz Załóg - aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: `Wendy Wu`, `Nowe Przygody Lucky Luke`a`, `Jimmy Cool`. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach. Słuchaczom znany z interpretacji powieści Juliusza Verne`a oraz Marka Twaina.

Audiobook cd Tomek Sawyer jako detektyw Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Mark Twain. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura dziecięca, literatura przygodowa.
S
Szczegóły

Mark Twain - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Tomek Sawyer jako detektyw Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: