Thomas Alva Edison Biografia autoryzowana Audiobook CD Audio - William H. Meadowcroft, Thomas A. Edison - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Thomas Alva Edison Biografia autoryzowana Audiobook CD Audio

audiobook cd

Thomas Alva Edison Biografia autoryzowana Audiobook CD Audio - opis produktu:

To historia wielkiego wynalazcy, najważniejszej postaci epoki elektryczności. Ta historia jest w dużej mierze autobiografią, ponieważ dzięki współpracy autora z panem Edisonem często możliwe było uzyskanie jego własnych relacji o jego życiu. Autor od prawie trzydziestu jeden lat ma przywilej kontaktu z Panem Edisonem i jego firmami, a obecnie jest jego asystentem. Każda strona książki została przeczytana przez samego pana Edisona i została opublikowana za jego zgodą jako rzetelna historia jego życia do chwili obecnej.
Prawdopodobnie jako cudotwórca, tłumacz tajemnic Natury, prawdziwy czarodziej nauki, Edison fascynuje wyobraźnię prawie każdego chłopca. W tym zbiorze faktów z życia wynalazcy czytelnik odkryje, że chociaż Edison jest tak wielki, jak sobie wyobrażano, to jednak wielkość ta nie została osiągnięta przez przypadek, ale szczerze zasłużona najtrudniejszym rodzajem ciężkiej pracy. Cudowne rzeczy, których dokonał, to rzeczy, które celowo postanowił zrobić i nie są wynikiem jakiejś szczęśliwej myśli, ślepego szczęścia ani przypadku.
William H. Meadowcroft, fragment Wstępu

Audiobook cd Thomas Alva Edison Biografia autoryzowana Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorami książki są William H. Meadowcroft, Thomas A. Edison. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Thomas Alva Edison Biografia autoryzowana Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: