Szeptucha Audiobook CD Audio - Katarzyna Berenika Miszczuk - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Szeptucha Audiobook CD Audio

audiobook cd

Szeptucha Audiobook CD Audio - opis produktu:

A wszystko przez to, że Mieszko I zdecydował się nie przyjąć chrztu...
Gosława Brzózka, zwana Gosią, po ukończeniu medyny wybiera się do świętokrzyskiej wsi Bieliny na obowiązkową praktykę u szeptuchy, wiejskiej znachorki. Problem polega na tym, że Gosia - kobieta nowoczesna, przyzwyczajona do życia w wielkim mieście - nie cierpi wsi, przyrody i panicznie boi się kleszczy. W dodatku nie wierzy w te wszystkie słowiańskie zabobony. Bogowie nie istnieją, koniec, kropka!
Pobyt w Bielinach wywróci jednak do góry nogami jej dotychczasowe życie. Na Gosię czeka bowiem miłość. Czy jednak Mieszko, najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego do tej pory widziała, naprawdę jest tym, za kogo go uważa? I co się stanie, gdy słowiańscy bogowie postanowią sprawić, by w nich uwierzyła?

Słowiańskie bóstwa, pradawne obrzędy, romans, a przede wszystkim - solidna dawka humoru!

Audiobook cd Szeptucha Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Biblioteka Akustyczna. Autorem książki jest Katarzyna Berenika Miszczuk. Należy do gatunków: fantastyka, literatura piękna, dla kobiet.
S
Szczegóły

Katarzyna Berenika Miszczuk - posłuchaj także

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Szeptucha Audiobook CD Audio

4.3/5 ( 10 ocen )
  5
  7
  4
  0
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ilo99

 • 18-03-2020
 • 08:56

Gosia, a właściwie Gosława Brzózka, to osóbka, która mnie do szewskiej pasji doprowadzała. Te jej napady hipochondrii, te nieustanne obawy, te nastoletnie (u osoby dwudziestopięcioletniej) porywy serca i drżenie nóg na widok umięśnionego, nagiego, męskiego torsu. Ech? No, po prostu czarna rozpacz. Ale ponieważ opisywane wydarzenia miały miejsce w historii alternatywnej, takiej, w której nie wyparliśmy się słowiańskich bogów, to słuchałam rozdział, za rozdziałem. Świat przedstawiony trochę papierowy, jedyna różnica to wierzenia, no i król na naszym tronie, nie ma żadnych innych reperkusji tego, że nasi przodkowie wybrali inną opcję. A przecież to był wybór nie tylko religijny, lecz również polityczny. Historia nawet dość ciekawa, jak się pominie te wszystkie wyżej wymienione uciążliwości, to nawet można się wciągnąć. Żeby jeszcze lektorka była znośniejsza, jej głos jakoś strasznie mnie irytował. Zwłaszcza gdy udawała babę Jagę. A zatem, polecam, ale z niejaką ostrożnością.

Czy recenzja była pomocna?