Spełnione marzenia Audiobook CD Audio - Krystyna Mirek - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Spełnione marzenia Audiobook CD Audio

Jabłoniowy sad Tom 3

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

Spełnione marzenia Audiobook CD Audio, Jabłoniowy sad Tom 3 - opis produktu:

Jabłoniowy sad jest wieczny, ta opowieść nigdy się nie skończy, jest bowiem historią o miłości, a ona jest niewyczerpana.
Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwnego? Proste, naturalne pragnienie młodej kobiety, a jednak nie udało się go spełnić.
W jabłoniowym sadzie na rozłożystych gałęziach znów kołyszą się dojrzewające owoce, na tarasie stoi wieczorna herbata, a wiatr szumi w tysiącach liści. Nie ma już burzy, w życiu zapanował spokój. A jednak nadchodzą wielkie zmiany. Tym razem po cichu, niepostrzeżenie. Czy uda się spełnić marzenia, a jednocześnie zachować to, co najważniejsze?
JAK DŁUGO MOŻNA PIELĘGNOWAĆ NADZIEJĘ? CZY POKRĘTNY LOS DA SIĘ W JAKIŚ SPOSÓB OSZUKAĆ? A MOŻE SZCZĘŚCIE KRYJE SIĘ NA MNIEJ UCZĘSZCZANYCH ŚCIEŻKACH, W STRONĘ KTÓRYCH NAWET NIE SPOGLĄDAMY?

Audiobook cd Spełnione marzenia Audiobook CD Audio Jabłoniowy sad Tom 3, pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Krystyna Mirek. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, powieść społeczno-obyczajowa. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

Krystyna Mirek - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Spełnione marzenia Audiobook CD Audio, Jabłoniowy sad Tom 3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: