Seniorzy w natarciu Audiobook CD Audio - Catharina Ingelman-Sundberg - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Seniorzy w natarciu Audiobook CD Audio

audiobook cd

Seniorzy w natarciu Audiobook CD Audio - opis produktu:

Co robi grupka emerytów, którzy nudzą się w domu opieki? Którzy nie mogą pogodzić się z jedzeniem bez smaku, z brakiem ruchu, ze złym traktowaniem i z tym, że cały czas się na nich oszczędza. I którzy przypuszczają, że lepiej im będzie w więzieniu. Zakładają Emerycką Szajkę, żeby tak jak Robin Hood zabierać bogatym i rozdawać potrzebującym!

Märtha, Geniusz, Stina, Grabi i Anna-Greta zatrzymują się w luksusowym hotelu, żeby okraść kilkoro zamożnych gości. Sprawy nieco się komplikują i wkrótce Emerycka Szajka zostaje wciągnięta w rozgrywki przestępczego światka. I właśnie wtedy seniorzy zaczynają rozkręcać się na dobre!

Przezabawna opowieść o tym, że prawdziwe życia zaczyna się około osiemdziesiątki!

Audiobook cd Seniorzy w natarciu Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Sonia Draga. Autorem książki jest Catharina Ingelman-Sundberg.
S
Szczegóły
 • Dział: Książki audio na cd
 • Wydawnictwo: Sonia Draga
 • Oprawa: pudełko
 • Wymiary: 135x190
 • ISBN: 978-83-7999-679-7
 • Lektor: Artur Barciś
 • Wprowadzono: 26.08.2018

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

Catharina Ingelman-Sundberg - posłuchaj także

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Seniorzy w natarciu Audiobook CD Audio

4.3/5 ( 12 ocen )
  5
  9
  4
  0
  3
  1
  2
  2
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ilo99

 • 26-04-2020
 • 11:35

W bibliotece mi powiedziano, że nie jest tak zabawna jak "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Rzeczywiście, nie jest. Jest śmieszniejsza. Już dawno się tak dobrze nie bawiłam śledząc perypetie piątki staruszków, którzy postanawiają zmienić swoje nędzne bytowanie w domu starców. Impulsem do działania staje się reportaż z więzienia. Emeryci stwierdzają, że więźniowie prowadzą lepsze życie. Zwłaszcza pod względem wyżywienia. Co zrobią? A nie będę wam psuła przyjemności. Powiem jedno, słucha się świetnie, między innymi dlatego, że historia jest tak prawdopodobna?. My naprawdę nie wierzymy w to, że "staruszkowie potrafią" i że na dodatek będzie im się chciało coś zrobić. Idealna lektura na poprawę humoru. Należy uważać jednakże, aby nie spożywać niczego podczas słuchania, ponieważ można się zadławić ze śmiechu. Wersja audio - super. Polecam 

Czy recenzja była pomocna?