Rozmowy z dzieckiem Proste odpowiedzi na trudne pytania Audiobook CD Audio - Justyna Korzeniewska - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Rozmowy z dzieckiem Proste odpowiedzi na trudne pytania Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Rozmowy z dzieckiem Proste odpowiedzi na trudne pytania Audiobook CD Audio - opis produktu:

ROZMOWY Z DZIECKIEM
Proste odpowiedzi na trudne pytania

Kiedy dziecko zadaje rodzicowi pytania dotyczące sfery intymnej, czyli seksu i miłości, oraz trudnych kwestii społecznych, jak przemoc, pedofilia, prostytucja czy śmierć, reaguje on zazwyczaj zażenowaniem i bezradnością.

Jak zmienić tę sytuację i podchodzić do trudnych rozmów z dzieckiem jak do ciekawego wyzwania, próby pogłębiania więzi i troskliwego przygotowywania go do życia? W jaki sposób, informując dziecko o skomplikowanych zjawiskach społecznych i niebezpieczeństwach, nie wzbudzać niepokoju, nie burzyć pozytywnej wizji świata, nie odbierać mu typowego dla niego optymizmu?

W audiobooku tym rodzice znajdą przystępne wyjaśnienia prawidłowości rozwoju emocjonalnego dziecka, o których należy pamiętać, omawiając z nim trudne kwestie. Pomocne będą przykłady odpowiedzi na dociekliwe, trudne dziecięce pytania, ale też pytania, jakie należy zadać dzieciom w kontekście danej rozmowy. Uśmiech wywołują autentyczne anegdoty obrazujące dziecięce spojrzenie na świat, często odmienne od dorosłego, ale równie ciekawe, a na pewno sympatyczne.

Audiobook cd Rozmowy z dzieckiem Proste odpowiedzi na trudne pytania Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Justyna Korzeniewska. Należy do gatunków: poradniki, dzieci. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Rozmowy z dzieckiem Proste odpowiedzi na trudne pytania Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: